Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SS Kana v2 / Razer Deathadder 2013 / Steelseries Sensei Heat Orange


virhius

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 Zastanawiam się nad kupnem myszki do grania w CSGO oraz   różnego rodzaju MMO , czasami w LoLa ( Kappa ).
Obecna myszka  nie daje już rady ( ma z 10 lat ). 
Moją uwagę przykuły 3 modele:

 

SS Kana v2:

48181238946380164636_thumb.jpg

 

http://www.ceneo.pl/26942688

 

 

waga: 72 g
wysokość: 37 mm
szerokość: 64 mm
długość: 124 mm
 

 

 

Razer Deathadder 2013:

79918141290339567672_thumb.jpg

 

http://www.ceneo.pl/20440040

 

waga: 103 g
wysokość: 44 mm
szerokość: 70 mm  
długość: 127 m 
 

 

Steelseries Sensei Heat Orange:

45060711224623921419_thumb.jpg

 

 

http://www.ceneo.pl/26068742

 

waga: 90 g 

wysokość: 38.7 mm
szerokość: 68.3 mm  
długość: 125.5 mm 
 

 

INFORMACJE :

 

✺Palm grip

✺ Długość dłoni:

Linia kciuka do końca palca środkowego : 12,5 cm

Długość dłoni : 18 cm

✺Podkładka dokupywana będzie pod myszkę

 O resztę pytajcie

 

(Z tego co wiem wszystkie myszki mają jedne z lepszych sensorów)

 

 Która z myszek będzie dla mnie najlepsza?Może polecicie jakieś inne modele w cenie  +/- 150 zł,  tylko takie proste z wyglądu, nieprofilowane ;]]

 

 

56685804704469024697.png

Opublikowano

Razer Imperator można dostać za około 150-200zł na allegro. Jeśli grasz W CS'a to będzie idealna. Jest niesamowicie precyzyjna i co najważniejsze bardzo wytrzymała. Mój Imperator ma już ponad 3 lata i sprawuję się świetnie.

Opublikowano

Ja uzywam Razer death Addera juz 7 lat i dalej bez problemu chodzi (czyli mała awraryjnosc). Plusem może byc tez przejrzyste proste oprogramowanie.

 

Mysz z wyglądu bardzo ładna, wygodna do reki.

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<

 

Opublikowano

Myślałem troche nad myszkami i ponawiam pytanie, która lepsza i dlaczego? Tym razem pomiędzy Razer Deathadderem, a SS Rival ? Słyszałem wiele pozytywnych opinii o obu myszkach  i nie mogę się zdeczydować .

56685804704469024697.png

Opublikowano

Dziękuje za każdą wypowiedź, zdecydowałem się na Razer Deathadder Chroma, mam możliwość zakupu jej za 200 złotych więc myślę ,że się opłaca :P. 

 

 Temat do zamknięcia.

56685804704469024697.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...