Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak w pluginie podboty mam zrobić żeby było ich 20 ?


akfa12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie bo mam tylko ich 7.Kolejna sprawa jak zrobić żeby oni byli w ranku i zabijanie ich naliczało się do ranku ?.Ostatnia sprawa jak zrobić żeby był pełny serwer botów i jak będzie chciał ktoś wejść to wywala bota a dodaje normalnego człowieka i odwrotnie.Jak ktoś odchodzi to dodaje bota ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam ZBot.


Pobierz te dwa pliki Zbot_CS i zbot_waypoints (<----- Kliknij w to)


Instalacja: Ściągasz plik Zbot_CS i rozpakowujesz go, wchodzisz do katalogu cstrike i kopiujesz wszystkie pliki do katalogu cstrike z Twoim cs'em. Pamiętaj by skopiować wszystko tak jak napisałem ponieważ możesz potem napotkać błędy z działaniem samego "dodatku".


Waypointy to ścieżki których używają boty do poruszania się na danej mapie. By je dodać pobierasz ten plik zbot_waypoints i rozpakowujesz go. Po rozpakowaniu wchodzisz do folderu maps i kopiujesz wszystko do folderu maps w cs.


 


Konfiguracja: Aby dodać boty lub skonfigurować je na danej mapie, musisz wejść w cs 1.6, włączyc sobie mapę (np: de_dust2) i nacisnąć "h", po nacisnięciu pokaże ci menu w którym będziesz mógł dodać boty, ustawić ich poziom, dodać ograniczenie broni, itd.


 


Tutaj niżej podam spis wszystkich komend:


bot_difficulty "0" – boty grają na poziomie "ultra-low"

 

bot_difficulty "1" – boty grają na poziomie "low"

 

bot_difficulty "2" – boty grają na poziomie "med"

 

bot_difficulty "3" – boty grają na poziomie "high"

 

bot_add – dodaje jednego bota do terrorystów lub anty-terrorystów (losowo)

 

bot_add ct – dodaje jednego bota do drużyny anty-terrorystów

 

bot_add t – dodaje jednego bota do drużyny terrorystów

 

bot_quota "10" – dodaje 10 botów (5 do terrorystów i 5 do anty-terrorystów)

 

bot_kill "nazwa_bota" – zabija wybranego bota

 

bot_kill "all" – zabija wszystkie boty grające na serwerze

 

bot_kick "nazwa_bota" – wyrzuca z serwera wybranego bota

 

bot_kick "all" – wyrzuca z serwera wszystkie boty

 

bot_walk "1" – boty nie mogą biegać

 

bot_stop "1" – boty nie mogą się poruszać

 

bot_allow_grenades "0" – boty nie mogą używać granatów

 

bot_allow_pistols "0" – boty nie mogą używać pistoletów

 

bot_allow_shotguns "0" – boty nie mogą używać shotgunów

 

bot_allow_sub_machine_guns "0" – boty nie mogą używać submachine guns

 

bot_allow_rifles "0" – boty nie mogą używać karabinów

 

bot_allow_snipers "0" – boty nie mogą używać snajperek

 

bot_allow_machine_guns "0" – boty nie mogą używać machine guns

 

bot_allow_shield "0" – boty nie mogą używać tarcz

 

bot_knives_only – boty używają tylko noża

 

bot_pistols_only – boty używają tylko pistoletów

 

bot_snipers_only – boty używają tylko snajperek

 

bot_all_weapons – boty używają wszystkich broni

­Życie jest podłe, pamiętaj dziecko. Nie trzeba umrzeć żeby przeżyć piekło. - PIH


chadanako_rhspsqr.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...