Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyjść z brązu wiele pytań


zydas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jak wyjść z brazu? którą postacią łatwo wyccerowac grę? Jak grać? itp najlajlepszja rady.ja nie feeduje . gram ok pół roku

proszę o dokładne napisanie i proszę nie pisać typy graj dalej itp z góry dziękuję

Opublikowano

Najlepszym sposobem będzie granie duo z kolegą, grając w dwójkę i przy tym się komunikując jest o wiele łatwiej i przyjemniej wygrywać gry.

Dodatkowo masz też -20% szansy na feedera w drużynie. :P

 

Polecam grać też na jungli (ew. mid), z tej pozycji możesz pomóc tym bobom na linii.

Opublikowano

No nie łatwo jest wyjść z 'głębokiego' brązu, jednak duo naprawdę w tym pomaga. Ja kiedyś z kolegą graliśmy duo przez 3 dni to wyszliśmy obydwoje z B5 do Silvera! ;)

 

Tak więc najważniejsza komunikacja w drużynie, najlepiej grać duo z kolegą, zajmuj pozycje na których potrafisz grać najlepiej, nie kombinuj na rankedach tylko graj tak jak przystało. 

Opublikowano

Najważniejsze jest , abyś miał w d***e tych idiotów , jak ktoś pisze ks report czy takie tam pierdółki olej go , jak pisze , że idzie trolować olej go , jak mówi ze idzie afk olej go. Graj swoje i wygrywaj ;)

07b0pe452q46_t.jpg

 

Pozdro dla wszystkich junglerów :*

Opublikowano

Bierz akali i idz zawsze na mida/topa. Nie rozmawiaj z brazami tylko pisz ze idziesz na mida lub topa, czasem trzeba bedzie isc double lane ale to trudno. Pamietam ze tak wychodzilem na poczatku s3 tyle ze z brazu 1 nigdy nizej nie bylem :D gralem tylko kata i kayle, ale te postacie sa znerfione wiec zostaje akali. Nie boj sie bobow ktorzy beda cie straszyli reportami, za lamanie mety nie ma banow :) . Jezeli nie wyjdziesz grajac tylko akali to znaczy ze jestes za slaby i musisz potrenowac. Pamietaj zeby przed rankedami popykac akali na normalach (okolo 10) i potem jazda

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Bierz akali i idz zawsze na mida/topa. Nie rozmawiaj z brazami tylko pisz ze idziesz na mida lub topa, czasem trzeba bedzie isc double lane ale to trudno. Pamietam ze tak wychodzilem na poczatku s3 tyle ze z brazu 1 nigdy nizej nie bylem :D gralem tylko kata i kayle, ale te postacie sa znerfione wiec zostaje akali. Nie boj sie bobow ktorzy beda cie straszyli reportami, za lamanie mety nie ma banow :) . Jezeli nie wyjdziesz grajac tylko akali to znaczy ze jestes za slaby i musisz potrenowac. Pamietaj zeby przed rankedami popykac akali na normalach (okolo 10) i potem jazda

Akali też nerfa dostała :D + Kayle dalej jest dobra do carrowania gierek ^^

07b0pe452q46_t.jpg

 

Pozdro dla wszystkich junglerów :*

Opublikowano

Nieważne jaką postacią grasz, tylko jak. To, że napisze Ci graj Shaco w jungli, da Ci wygraną? W bajeczki, że jesteś idealnym graczem, męczącym się w bronzie niewieże.

Best%20Jungler%20EU_euw_421_0.png

Opublikowano

­DuoQ - Ty jungla a kumpel mid lub odwrotnie zależnie któremu gdzie idzie lepiej.

Wtedy ty się nafeedujesz lub kolega na midzie i możecie pomagać całej reszcie drużyny.

Najlepszym rozwiązaniem wyjścia z brązu to właśnie granie premade z ogarniętym kolegą.

Postacie łatwe na mida jak kata, akali, cassio, ahri czy coś podobnego :D

 

@1361622928-U485574.png`Algade

Pisze się "nie wierzę" a nie "niewieże" :D

Opublikowano

Graj duo, ćwicz junglę. Aktualnie dobry jungler wygrywa grę. Nie graj top'a bo to najgorsza linia do wygrywania solo :)

 

PS. i nie słuchaj idiotów proponujących Ci granie na skryptach typu BoL, oni są przegrani życiowo, nie bądź taki, nie płyń z prądem, bo z prądem płyną tylko śmieci :)

Opublikowano

Najlepiej jest grać duo. Pozycją którą wygrasz grę jest botlane. Postaciami którymi najszybciej wyjdziesz jest Draven i Jinx (brązy tego nie znajo) ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...