Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ranga guest nie może wejść na kanał


assd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam problem ponieważ gdy mam podstawową range (guest zmieniłem na "nowy").Ta ranga nie może  nic robic oprócz wchodzenia i wychodzenia na serwer. Gdy chcę np.wbić do kanału nie mogę tam wejśc bo nie mam permisji.Jak mogę ustawić permisje dla tej rangi aby mogła robić podstawowe czynności ale nie edytować ;P

Opublikowano

dodaj jej te permisje

http://scr.hu/1f6r/a5gyw

jak czegos potrzebujesz to pisz pw :)

Kolego w jakim to jest dziale? ;P

Mam problem ponieważ mam wszystkie permisje wyłączone jakie mam włączyć permisje? Aby to działało? Wszystko dla tej rangi wyłączył mój były admin i nie wiem teraz  co zrobić ;P

Opublikowano

­

 

 

­

b_channel_join_permanent
b_channel_join_semi_permanent
b_channel_join_temporary
To pozwala na wchodzenie na kanały. Co więcej chcesz? :)  + Zły dział ;p. http://www.mpcforum.pl/forum/924-teamspeak-zarz%C4%85dzanie-serwerem/

 

 

Jeżeli nie masz zaawansowanego systemu permissions to:
Settings > Options > Application > (misc) Advenced permissions system.

I w permissions masz zakładkę Filter tam wpisujesz te 3 uprawnienia, które wysłałem i zaznaczasz je. (tylko Value)

Opublikowano

Możesz wysłać mi to SSem? ;)


Mam to wszystko zaznaczone 


insufficient client permissions (failed on b_channel_join_permanent) Wyskakuje to gdy chce wbić na kanał

Opublikowano

Dobrze już to zrobiłem ,  tylko ze ja to mam zaznaczone.

Po wejściu do byle jakiego kanału mam to 

insufficient client permissions (failed on b_channel_join_permanent)


Mam coś takiego że tylko Chanel Admin może poruszać się po kanałach 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...