Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

RedSky Online»Cap 70»Eu/Chn»Cap Increase»Open 28-01


pumczas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesteś znudzony wszystkimi nowymi serwerami z różnymi ulepszeniami?

Jesteś zmęczony Gm'ami, którzy nigdy nie słuchają opinii graczy?

Chciałbyś zobaczyć serwer, gdzie klasy są zbalansowane, a ludzie grają tak, żeby się bawić, a nie po to, żeby być "OP"?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                         

 

RedSky Online

 

 

        Open serwera 28-01-2015, 16:00 GMT+1

 

 

 

 

                                                             

 

 

Strona : http://redskyonline.com

 

           Download : http://redskyonline.com/?pg=downloads

 

Rejestracja : http://redskyonline.com/?pg=register

 

Forum : http://forum.redskyonline.com

 

 

 

 

 

 

Informacje o serwerze:

 

►Vigor grainy zostały usunięte (standardowe vigor potiony są dostępne)

 

►Nie ma systemu coinów

 

►Elixiry i potiony stackują się po 200 sztuk

 

►FGW, FW, CTF działają

 

►Ip limit = 2

 

 

 

Coś co sprawia, że serwer jest unikatowy:

 

►Serwer startuje z capem 70. Cap jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na serwer, dlatego zadecydowaliśmy wystartować z capem 70 i z czasem go powiększać (o ile gracze tego zechcą)

 

 

 

Kompletny balans Europejskich i Chińskich postaci

 

Znamy pvp silkroada jako wojne potów, albo postacie na "1 hita" zależne od tego kto szybciej wciśnie guzik. To nie jest zabawne. To jest koniec.

Po wielu testach i wyrównywaniu skilli, zbalansowaliśmy Europejskie postacie, aby pasowały do Chińskich. Koniec z wizzardami, którzy zabijają każdego na hita (i sami też nie będą padać na hita), koniec z 20 sekundowym statusem sleep, 80% szansą stuna i 15 sekundową nieśmiertelnością (bless spell). Wszystkie zmiany zostaną przedstawione na naszej stronie. Jako, że wiemy, że ciężko jest uznać coś za skończone, próbując dokonać balansu w pare osób to wszystkie uwagi zamieszone na naszym forum będą brane pod uwagę. Planujemy zmienić wszystko tak, aby cała gra była fair.

 

 

Prawie zero ulepszeń

 

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego stare prywatne serwery miały swój klimat, więcej się tam działo, mimo tego, że miały mniej udogodnień? To dlatego, że wy, gracze go kształtowaliście. Tutaj macie szanse na wyrażenie swojego zdania, przedstawienia tego co chcielibyście zobaczyć w niedalekiej przyszłości, jakie zmiany powinny nastąpić i wszystkie uwagi odnośnie tego co zrobić, aby na serwerze nie brakowało zabawy.

 

 

Support

 

Aby osiągnąć wszystko co chcemy, współpraca jest bardzo ważna. Dajemy wam szansę do komunikacji i naszą uwagę odnośnie waszych pomysłów i opinii. Aktywność Gm'a jest dla nas bardzo ważna, ponieważ bez tego nic nie będzie działać jak powinno.

 

 

Kwestia bota

 

Większość z was nie lubi grania "ręcznie", jesteśmy tego świadomi, ale nie chcemy też, aby serwer skończył jako pełen ludzi grających cały czas afk, więc to pierwszy temat, w którym to wy możecie wyrazić swoją opinie biorąc udział w ankiecie (ankieta w temacie na epvp - link niżej)

 

 

 

 

 

Staty serwera:

 

►Exp x5

 

►Party Exp x8

 

►Sox drop rate x1

 

►Alchemy rate x1

 

 

 

Objaśnienie:

 

EXP: to bardzo ważna rzecz. Doszliśmy do wniosku, że chcemy, abyście poczuli ten klimat co kiedyś, który opiera się na expie i graniu w party. Ustawiliśmy exp x5 ponieważ chcemy, aby ludzie grali w party (co prowadzi do szybszego expienia, w końcu to gra online)

 

Sox/Alchemy rate: odpowiedź jest bardzo prosta. Chcemy, aby soxy i bronie z wysokim + były unikatowe, wyjątkowe na serwerze. Kiedy wydropisz suna i wbijesz go na +9 nie powinieneś być jednym z wielu.

 

 

 

Mamy nadzieję, że podoba się wam nasz pomysł i że zobaczymy się niebawem, ponieważ wasza opinia się dla nas liczy!

 

 

Link do tematu na epvp - http://www.elitepvpers.com/forum/private-sro-advertising/3583014-redsky-online-cap-70-pve-d8-eu-ch-balance-cap-increase-player-based.html

sensei_logo.png

Opublikowano

oczywiście że wpadne, licze na jakieś rozmowy głosowe typu ts3. ładna prezentacja lepsza od tej na epvp i to jest problem.. prezentacja powinna być zawsze "prawie" idealna, bo tak nie ma co liczyć na graczy, ten "kompletny balans" powinien być dokładnie rozpisany jakieś zdiecia dodane itd 

 

np wizard w life control ma zmniejszony dmg i nie zrzera hp itd  <- 1 zmiana w wizie od redsky

 

jak dobrze pójdzie na start bd może 100 osób <- osoby co postuja udzielaja w ankietach itd. nie liczac znajomych itd może 200 bd

 

 

 

ps. trzeba aktywować konto na mailu? 

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

oczywiście że wpadne, licze na jakieś rozmowy głosowe typu ts3. ładna prezentacja lepsza od tej na epvp i to jest problem.. prezentacja powinna być zawsze "prawie" idealna, bo tak nie ma co liczyć na graczy, ten "kompletny balans" powinien być dokładnie rozpisany jakieś zdiecia dodane itd 

 

np wizard w life control ma zmniejszony dmg i nie zrzera hp itd  <- 1 zmiana w wizie od redsky

 

jak dobrze pójdzie na start bd może 100 osób <- osoby co postuja udzielaja w ankietach itd. nie liczac znajomych itd może 200 bd

 

 

 

ps. trzeba aktywować konto na mailu? 

nie po rejestracji na stronie mozna sie odrazu zalogowac bez potwierdzenia maila 

Opublikowano

oczywiście że wpadne, licze na jakieś rozmowy głosowe typu ts3. ładna prezentacja lepsza od tej na epvp i to jest problem.. prezentacja powinna być zawsze "prawie" idealna, bo tak nie ma co liczyć na graczy, ten "kompletny balans" powinien być dokładnie rozpisany jakieś zdiecia dodane itd 

 

np wizard w life control ma zmniejszony dmg i nie zrzera hp itd  <- 1 zmiana w wizie od redsky

 

jak dobrze pójdzie na start bd może 100 osób <- osoby co postuja udzielaja w ankietach itd. nie liczac znajomych itd może 200 bd

 

 

 

ps. trzeba aktywować konto na mailu? 

Właśnie w tym problem, że nie dodali żadnych zdjęć, ale z tego co widzę to coraz więcej ludzi pisze pod tematem, więc jest ok :)

sensei_logo.png

Opublikowano

 

 

5k sp and 500k gold.

The default items + 1 bonus 100% exp helper and speed potions.

 

Inventory page are the default one.

startowe itemy, teq daj jakis ts3 albo ktos inny

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

jakie postacie robicie?\

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Opublikowano

raczej nie, serwer czystka padl praktycznie po dniu razem z 30 40 graczami

UnkemptTartIrukandjijellyfish.gif

Karta graficzna: Geforce 9600 gt 512mb

Procesor: AMD Athlon 6000+ Dual Core 64 2 x 3.0 Ghz

Pamięć: 4GB DDR2 800

System: Win 7 64 bit Ultimate

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...