Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Exonia.pl poszukuje - Grafików, YouTuber'ów oraz Beta-testerów.


Mlodziaczeg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


 


 


76651467617388975507.png


Serwer Exonia.pl poszukuje.

 

Grafików :

 

Czego oczekujemy :

 

 

√ Dobrą znajomość programu graficznego.

√ Aktywność w różnych projektach na forum.

√ Aktywność w dziale " Galeria użytkowników / Portfolia "

√ Kulturę osobistą oraz umiejętność pracy w grupie

 

 

Wymagania :

 


√ Minimum 15 lat

√ Należy posiadać kulturę osobistą oraz mieć opanowaną ortografię

√ Staż na forum (min. 1 tydzień)

√ Dobra opinia wśród użytkowników forum oraz graczy

√ Opanowany chociaż jeden program graficzny

√ Udzielanie się w strefie grafików

√ Umiejętność kreatywnego myślenia

√ Publikację poradników

√ Min. 20 postów na naszym forum.


 

Tutaj otrzymasz dokładniejsze informacje - KLIK

Tutaj możesz złożyć swoje podanie - KLIK

 

YouTuber'ów :

 

Czego oczekujemy :

 

 

√ Minimum 14 Lat.

√ Sprawny i dobry Mikrofon.

√ Świetna znajomość ortografii.

√ Znać dobrze regulamin forum.

√ 10 sensownych postów na forum.

√ Dobra znajomość programu do edycji.

√ Ciekawe pomysły oraz dobra oglądalność.

√ Brak jakichkolwiek ostrzeżeń oraz sprzeczek na forum.

 

Co oferujemy ?

 


Wszystko będzie do uzgodnienia z głównym Administratorem serwera.


 

Tutaj otrzymasz dokładniejsze informacje - KLIK 

Tutaj możesz złożyć swoje podanie - KLIK

 

Beta-Testerów :

 

Czego oczekujemy :

 

 

√ Minimum 15 lat.

√ Dobra znajomość gry Metin2.

√ Komunikator TS3 wraz z mikrofonem.

√ Duża ilość wolnego czasu.

 

Tutaj możesz złożyć swoje podanie - KLIK

 

Zapraszamy do współpracy !

W razie jakichkolwiek pytań można kierować się także do mnie na PW ( @Mlodziaczeg )

:lenny: :lenny: Gracz Metin2 oraz YouTuber dla Fun'u :lenny: :lenny:


Nagrywam Serie / Zapowiedzi / GamePlay'e


Kanał -> KLIKNIJ TUTAJ

Opublikowano

Pozwolę sobie zacytować sytuację z ShoutBox'a:

 

 


BennQu : (28 January 2015 - 22:49 )Varolan k***a pisałem Ci na temat twojej ortografii , masz ostatnie ostrzeżenie

Varolan : (28 January 2015 - 22:10 )Raczej w ten weekend nie bedzie ale moje przeczucia sa takie. Raczej w nastepny weekend beda beta albo i puzniej zobaczymy. 3m cie sie chlopaki.

 

Pokazuje to zarówno ogromną "dokładność" rekrutacji, skoro wybierają moderatora, który niejednokrotnie dopuszcza się tak oczywistego błędu ortograficznego jak i Administratora, który zamiast na PW go upomnieć robi to na oczach wszystkich i tym samym pogarsza całą sytuację.

 

Nie polecam!

Opublikowano

Ja także mam coś do powiedzenia. 

Zostałem przyjęty do TM dnia 26.01.2015 następnie dnia 28.01.2015 zostałem z niego wyrzucony. 

Fragment wyjaśnienia degradacji: 

111.png

 

A teraz ja złożę wyjaśnienie oraz fakt o osobie, która mnie zdegradowała.

 

Może tak, powód jest gra na dwa fronty oraz reklamowanie i ulepszanie/upiększanie stron. Global Moderator myśli, że jeżeli ktoś dostanie u nich MOD'a to nie może posiadać własnej strony oraz moderować innych for. To jest jakaś błazenada. 

Czy jeżeli zatrudnia się kogoś do stworzenia forum to nie może ten ktoś robić także w tym samym czasie innego? Bo to jest to samo.

 

Osoby w TM są niekompetentne oraz nie mają pojęcia o Moderacji. (Poprosiłem o usunięcie treści mojego tematu, a następnie usunięcie go całego.. Czekałem dobre kilkadziesiąt minut i skutki neutralne. Temat jest, wszystko jest. Moderatorzy 1 klasa.)

 

To tyle z mojej strony, zastanówcie się nad sobą i nie róbcie z siebie błaznów.

­

Opublikowano

Azurin...kolega pana niżej, śmieszne że próbujecie oszkalować Exonie :) a on mówił kurna a nie... ;) a co do cb to, jesteś fałszywy.. nie polecam usług tego pana ;). Zero.. zupełne nic.. oferowałeś poprzednie forum Xa**** na której również byleś nam.

Opublikowano

Nie polecam ;) Szukają nie wiadomo co, a tak na prawdę nawet nie powiedzą co oferują w zamian ;) Do tego grafik musi być na forum chociaż tydzień i mieć 20 postów, co ma piernik do wiatraka ? Hahahahha pozdro :D

 Staż na forum minimum 1 ( Tdzień )

- Dobra opinia wśród graczy na forum.

- Publikacje poradników.

- Minimum 20 postów. 

Opublikowano

Nie polecam ;) Szukają nie wiadomo co, a tak na prawdę nawet nie powiedzą co oferują w zamian ;) Do tego grafik musi być na forum chociaż tydzień i mieć 20 postów, co ma piernik do wiatraka ? Hahahahha pozdro :D

 Staż na forum minimum 1 ( Tdzień )

- Dobra opinia wśród graczy na forum.

- Publikacje poradników.

- Minimum 20 postów. 

Człowieku...serio?? bulwersujesz się bo nie zostałeś grafikiem ?? 

Opublikowano

Azurin...kolega pana niżej, śmieszne że próbujecie oszkalować Exonie :) a on mówił kurna a nie... ;) a co do cb to, jesteś fałszywy.. nie polecam usług tego pana ;). Zero.. zupełne nic.. oferowałeś poprzednie forum Xa**** na której również byleś nam.

 

Powiesz mi o co chodzi Ci w tym ostatnim zdaniu na czerwono (podkreślonym)? 

I pod jakim względem twierdzisz, że jestem fałszywy? Bo prowadzę także inne fora? Bo mam swoją stronę? 

Czy ktoś mnie spytał czy prowadzę inne fora? 

Ah, żałuje, że nie zrobiłem SS jak promujesz forum Exoni na forum Xemeri bo wam ludzi brakuje :D

 

P.S. Zostałem zbanowany za głoszenie prawdy. Dziękować :)

 

Po raz kolejny pokazujecie swoje kompetencje. Najlepsze jest to, że nie złamałem regulaminu, a mimo to mam bana :)

 

++ 

Autor tematu został zbanowany na ich własnym forum. 

12.png

 

Czyli sami się ośmieszacie :)

 


Słowa wyżej są kierowane do Administracji Exoni.

 

A ja polecam serwer i zapraszam na forum :)

­

Opublikowano

No niestety team mocno przesadza i jeżeli ktoś chce wejść i popatrzeć na osoby które się czują jakby rządziły internetem to polecam z całego serduszka :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...