Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auto] Które z aut "Best in Class" są najlepsze?


Pitagoras333

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dzięki, ale przestań mi zmieniać nazwy tematów! Temat to temat ma określać to co będzie w środku, więc po co w temacie wpisujesz pytanie!?!

Nazwa tematu musi być jasna, może tobie to nie przeszakadza, ale jest to pomocne dla innych userów.

Moim, jak i @MararOna obowiązkiem, jako kidmoderator jest zmiana nazw tematu na odpowiednie.

 

Dalsze pytania takiego typu na PW :)

f

Opublikowano

Przepraszam, że się wtrące mógłby mi ktoś napisać w jakich klasach króluje Toyota MR2 ?

Opublikowano

Wiem wybacz nawet nie zauważyłem tematu poniżej a niestety w aplikacji Tapatalk nie działa na tym forum opcja edytuj i nie mogłem się zrehabilitować. Cóż jutro kupuje 3 MR2. Dziękuję.

Opublikowano

Wiem wybacz nawet nie zauważyłem tematu poniżej a niestety w aplikacji Tapatalk nie działa na tym forum opcja edytuj i nie mogłem się zrehabilitować. Cóż jutro kupuje 3 MR2. Dziękuję.

Tylko chociaż nie kup trzech sztuk w wersji "Best In Class" bo tylko wydasz hajs, a auto i tak będziesz musiał zdeklasować.

Jeśli nie masz wystarczającej ilości mocnych części, a masz trochę boostów do wydania to do klasy B polecam wersję "B-Spec" w cenie 6900SB.

Do klasy C i D możesz kupić wersję stockową w cenie 2100SB (za sztukę).

HB5fLf7.png

Opublikowano

Akurat o to mi chodziło od samego początku nie miałem w ogóle zamiaru kupować wersji "Best in Class". Kupiłem je tylko szkoda że wizualnie nie spełniają moich wymogów.

Opublikowano

Tak to już jest, albo osiągi, albo wygląd :)

Nie zawsze tak jest ;)

Przykładowo takie Murcielago Lp-670 SuperVeloce dostępne obecnie za IGC ma dobre osiągi, ale również wg. mnie przyzwoicie wygląda.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Wiem wybacz nawet nie zauważyłem tematu poniżej a niestety w aplikacji Tapatalk nie działa na tym forum opcja edytuj i nie mogłem się zrehabilitować. Cóż jutro kupuje 3 MR2. Dziękuję.

 

Nie warto. Jest tylu konkurentów za IGC, że nie warto. Lepiej poświęcić to na lepszą klasę.

Opublikowano

Tylko niby na jaką klasę ? W S mam MClarena F1, Lamborghini Aventador, Pagani Zonde Cinque, Koenigsegg Agera. W A mam Nismo i parę innych dupereli więc raczej ciężko coś innego kupić.

Opublikowano

Już kupione 6 godzin temu i to trzy sztuki.

W wersji Best In Class 3 sztuki?

Jak w BIC, to straciłeś dużo SB, a co za tym idzie - pieniędzy.

f

Opublikowano

Widzę, że nie czytałeś dokładnie to co pisałem na poprzedniej stronie... kupiłem 2x stock i raz wersję wymaksowaną w B za 6,9k.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...