Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego mam lagi podczas nagrywania?


MIKEKING

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Tak jak w temacie o to moje dane kompa

CPU-Pentium® Dual-Core CPU E6600 @ 3.06GHz x2 ~3066MHz

GPU - NVIDIA Ge Force GT 240 1GB

Pamięć RAM - 4GB

450w zasilacz

 

Nagrywam Mirles Action

Próbowałem nagrywać w grach takich jak :

League of legends

Fifa14

/ w fifie jak gram to nie mam lagów tylko jak już przeglondam filmik ,a w LoLu mam na odwrót klatki spadają i nie da się grać a ni nagrywać .

Daje limit :)

Practice Makes PerfectJulie James


 

Opublikowano

Niestety twoj sprzet mogl dawac rade pare lat temu.

sam mupilem pc dobre 3 lata temu za 2.5 k i byl w top teraz nawet sie nie zalicza do jakichkolwiek rankingow i tak samo nie ma mowy o nagrywaniu. Kiedys 4 gb ramu to bylo duzo tsraz to baza

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Witam.Tak jak w temacie o to moje dane kompa

CPU-Pentium® Dual-Core CPU E6600 @ 3.06GHz x2 ~3066MHz

GPU - NVIDIA Ge Force GT 240 1GB

Pamięć RAM - 4GB

450w zasilacz

 

 

Tutaj sobie odpowiedziales na te pytanie. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Dobra ale czemu bf4 idzie mi z max80 fps ? Tylko nieraz spada poniżej 10

Practice Makes PerfectJulie James


 

Opublikowano

Jak ty wgl. odpaliłeś bf4 na starym pentiumie i gt240? Nikogo tu nie oszukasz :E

graphic.png

 

 

Opublikowano

Obecny sprzęt nie pozwala ci na nagrywanie. Komputer podczas tej czynności potrzebuje kilkakrotnie większej mocy obliczeniowej do wygenerowania dodatkowego obrazu i renderowania go.

102uwxd.jpg

Opublikowano

Dobra jest już git , po prostu miałem ustawione w programie 60 klatek na seckunde

Practice Makes PerfectJulie James


 

Opublikowano

Jakim Boskim prawem dajesz radę coś tym nagrywać?

Niektórzy mają tzw. Szczęśliwe sprzęty dzięki czemu udaje im się coś zrobić :3

Ogólnie sprzęt nie nadaje się do gier, a tym bardziej do nagrywania.

W multiplayer 80 fps na low to niemożliwe. Ja na swoim mam ledwo 40 fps na jakichkolwiek ustawieniach nawet na ultra dlatego że posiadam 2 rdzenie ;c

Opublikowano

Z bf4 napewno nic nie nagram ale z lola i fify to wmiara możliwe .Wyśle wam Screna z bf4 jak tylko zagram .
 

Practice Makes PerfectJulie James


 

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...