Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie wyćwicze skilla na snajperce.


panieros2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam dwa pytania:

1.Gdzie wyćwiczyć skilla na snajperce?

Może dodam że chce wyćwiczyć : L96A1 Arctic Wolf oraz L115A3

2.Może polecacie jeszcze inne? ( tylko za GP )

 

xvez_eune_55_6_logo.png

Opublikowano

po prostu dużo graj snajpą a się nauczysz. Ja grałem elimki i brałem AR i snajpę i powoli się uczyłem. Jak już w miarę ogarnąłem snajpke to coraz częściej grałem elimki na sniper only i tak się nauczyłem, spoko się gra na oil rigu. A co do snajperek to gram TPG1-Master niestety nie za gp ale polecam. Jeśli chodzi o snajperki za gp to jeszcze Tango.

i5 3570

Sapphire HD 7850

Asrock B75 Pro 3

 

Opublikowano

Mam dwa pytania:

1.Gdzie wyćwiczyć skilla na snajperce?

Może dodam że chce wyćwiczyć : L96A1 Arctic Wolf oraz L115A3

2.Może polecacie jeszcze inne? ( tylko za GP )

Najlepiej na Shorcie. Eli pro.

78211200901254736602.png

Opublikowano

Świetne mapy to Kill Creek i ta zimowa.

Na Creeku idzie wyciągnąć rete k/d +2 na lajcie

kill creek to camperska mapa, jemu chyba chodzi o to żeby się nauczyć QS robić a nie siedzieć zglitchowanym w jakiejś dziurze. Oil Rig elimination sniper only i się nauczy. 

i5 3570

Sapphire HD 7850

Asrock B75 Pro 3

 

Opublikowano

Próbuj Junk Flea SR only

A ja ze snajperek zawsze wybierałem

KNT-308 i 58 Muskiet 

Chyba że nie miałem żadnej z tych to FR F2

ExMod CA -> ban za nic na koncie Pba

 

 

76561198030011137.png

Opublikowano

OMA  Junkfly (nie pamiętam jak się nazywa dokładnie) Only snipers :)

Sam jak grałem dużo się nauczyłem grając tak :)

Opublikowano

eli pro kiepski pomysł bo jak dostanie hita to całą runde czeka 8S na normalnym eli ma resp po 3 sekundach a jak chce ćwiczyć to na początku będzię często obrywał :P

Opublikowano

Najlepszy jest tu, wiadomo, tryb OMA sr only.. jak pod QS to najpierw oil (bo na oil więcej noobów wbija), a później junk. Hard scope to zdecydowanie Snow Valley bądź ew. Kill Creek/Crystal coś tam.. :D

Opublikowano

Chcesz wyłapać skila?Graj na mapach gdzie jest Hardcore dla snajpera,graj ciągle uzywając tylko snajperki a skilla w kilka dni złapiesz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...