Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA World - Jak zacząć grę?


Kokoszka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

598131422184807815990.png


Witajcie!


W tym poradniku przedstawię wam kilka ważnych porad, dotyczących startu rozgrywki w tej grze.


 


Założenie klubu oraz pierwszy mecz


Na początku zaczynamy od stworzenia klubu. Jako nasz ulubiony zespół, warto wybrać znaną drużynę z europejskich lig (Real Madryt, Chelsea Londyn, PSG itp.).


Ułatwi nam to początkową rozgrywkę.


Następnie rozgrywamy mecz treningowy, w celu odebrania nagród (monety i brązowa paczka).


Przed rozegraniem meczów ligowych, warto zrobić roszady w naszym składzie. Zostawiamy tylko złotego zawodnika (którego otrzymaliśmy na start) i uzupełnimy skład zawodnikami z tej samej ligi lub narodowości, co nasza złota karta. Jest to niezbędna czynność, ponieważ priorytetem jest zgranie.


 


 Czas na nasze pierwsze mecze :)


W ligach dziewiątej i dziesiątej nie powinniśmy mieć problemów z wygraniem ligi.


Po każdym meczu warto modernizować nasz skład.


Zamieniamy naszych brązowych zawodników na złotych, ew. srebrnych. Zwracamy uwagę na ligę/narodowość, ponieważ musi być ona taka sama, jak u naszego domyślnego zawodnika.


Przykład składu (zaczynałem z Carrick'iem): http://www.futhead.com/15/squads/18794270/


Kupno takiego składu to kwestia rozegrania jednego/dwóch sezonów.

Aby jeszcze szybciej zyskać monety - warto wykonywać proste wyzwania oraz zdobywać punkty doświadczenia.

Po uzyskaniu większej ilość monety, kupujemy drugi skład (w moim przypadku był on z tej samej ligi).

Będzie on nam potrzebny do odnowy kondycji, ponieważ na tym poziomie nie ma sensu kupować kart kondycji.

Podczas kupna zawodników warto spojrzeć na ich kontrakty oraz kondycję. Czasem warto dopłacić kilkaset monet, aby zawodnik miał jak najwięcej kontraktów.

 

Teraz pora na najłatwiejszy sposób na zarobek ;)

Wszystkie nasze karty kondycji, brązowe kontrakty oraz pozostałe karty (brązowi piłkarze, karty treningów) wysyłamy na listę transferową.

Brązowe kontrakty nie przydadzą nam się przy złotym składzie. Wystawiamy ja w taki sposób:

Cena wywoławcza: 150 monet

Kup teraz: 200 monet

Czas trwania: 1 godzina.

Pozostałe karty wystawiamy także na powyższy wzór. 

Oczywiście nie sprzedamy wszystkich w ciągu godziny.

Brązowych piłkarzy z dużym tempem (powyżej 80) wystawiamy za większą kwotę - 400/500 monet (w przypadku, gdy zawodnik pochodzi ze znanej narodowości lub ligi).

Za zarobione monety otwieramy kolejne, brązowe paczki (najtańsze), a karty wysyłamy na rynek transferowy.

Z jednej paczki możemy zyskać ponad tysiąc monet (oczywiście nie od razu).

Ta metoda wymaga także cierpliwości, należy regularnie wystawiać karty co godzinę.

­

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...