Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić prezke/prezentacje?


linares

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcę udostępnić server na mpc forum tylko mam kilka pytań. Pytanie takie jak w temacie.
1. W jakim programie zrobić prezentacje.
2.Jak ją zrobic.
3.Co bedzie mi potrzebne - programy
4.czy potrzebuje jakiegoś dobrego komputera
Prosze o pomoc potrzebne na dzisiaj .

Opublikowano

Widzę że jesteś zielony więc polecam Ci zgłosić się do jakiegoś grafika (na MPC forum ich pełno :D ) i za 50 zł wykonają prezentacje za Ciebie. Jeżeli zrobisz to sam praktycznie jako amator to wątpię żeby była estetyczna na dobrym poziomie, i ludzie zaczną hejtować że "c*****a, gowno, wypierdalaj z tym syfem" itp :)

Dlatego postaraj się lepiej o usługi grafika.

EDEN 2q1dnaw.pngHAZARD

Opublikowano

Spokojnie znam się na tym tylko nie wiem w jakim programie ją zrobić i mniej więcej jak? W power poincie nie bede jej robił xD
Ps. Server nie jest mój 

Opublikowano

hah, swoją drogą prezka serwera w PowerPoincie, nie takie głupie ;-)

 

Musisz ogarnąć sobie podstawowe programy graficzne tj. Gimp ew. Photoshop. Tam tworzysz sobie 'belki' tytułowe z kształtów i tekstur (pod tytuły i ramki obrazków).

Co do sprzętu- programy te działają nawet na słabszych urządzeniach (dzianie programu zależne jest od pamięci RAM)

146361479076443945952.png

Więcej info na profilu : ) Zgoda na sygnature od Makina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...