Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile dam radę wyciągnąć FPSów w grze.


VixCSGO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W końcu postanowiłem tutaj napisać, ponieważ mam wrażenie, że na mój komputer stać więcej niż tylko 50-80fpsów w grze CS:GO.... 

 

Posiadam Kartę Graficzną NVIDIA GeForce GT 630

System operacyjny to : Windows 7 ultimate 64bitowy

Procesor: AMD FX-6100 Six-Core procesor (6 CPUs) ~ 3.3 ghz.

Pamięć: 8192mb ram

 

Jeżeli coś dokładniej podać to piszcie.

Problem polega na tym, że w grze mam z reguły 50fpsów (czasami wskoczy do 80..) format nic nie daje, może daje to, że o 15fpsów mam więcej... Moje pytanie jest takie : Czy powinienem przy takim komputerze minimum wyciągnąć 100 fpsów oraz czy da radę podkręcić jakoś procesor? Dodam, że mam wymagania najniższe, mam wszędzie ustawione w Panelach na "wysoka wydajność". Czekam na w miare szybką odpowiedź!

Opublikowano

Byłoby cudownie jakbym miał stałe 70fpsów, ale nie mam pojęcia jak to zrobić, może Ty masz o tym pojęcie ? :P

Może jakieś zbędne procesy Ci zabierają kartę, chodzi tu o sterowniki, niektóre mają takie bezużyteczne procesy, a biorą dużo

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...