Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

10 powodów za i przeciw by zagrac w ....


Reiden

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba każdy lubi w wolnej chwili w coś zagrać dla odstresowania, zabicia nudy itp.


Lecz nie maja gierki która by spełniła swoja role lub mu się znudziła i szuka jakiejś nowej ale tu pojawia problem ponieważ na rynku jest mnóstwo tytułów przez ciężko znaleźć coś odpowiedniego oraz wybrać ten jeden tytuł.


Dlatego chciałbym aby chętni polecili swoje ulubione gierki pisząc 10 powodów dlaczego warto w nią zagrać ale żeby nie było samego słodzenia wypiszcie tez dlaczego nie warto w nią grać.


Prosił bym też o bardziej rozbudowane posty lepiej opisujące grę.


 


 


Najlepsze najfajniejsze odpowiedzi postaram się zamieścić tutaj oraz nagrodzić likami.


860331433165800174608.png

Opublikowano

Guild Wars 2 to gra B2P stworzoną przez ArenaNet oraz wydaną przez NCsoft. Akcja gry dzieje się 250 lat po wydarzeniach z Guid Wars. W grze mamy dostępnych 8 klas oraz 5 ras, naszym celem jest zjednoczenie wszystkich mieszkańców Tyrii by zmierzyć się z pradawnymi smokami, które tysiące lat temu usnęły, ale coś je zbudziło.

 

Zalety:

1. Świat gry jest duży, zróżnicowany i ciekawy.

2. System walki jest dynamiczny.

3. Gra bardzo dobrze prezentuje się wizualnie oraz muzyka jest świetna.

4. Lore gry jest bardzo rozbudowane i ciekawe, historia cały czas leci do przodu z updata'mi Living Story.

5. PvP w grze jest wyśmienite, tu liczą się nasze umiejętności.

6. Oryginalne Rasy i Klasy, każdą postać możemy rozwijać na kilka sposobów.

7. Dynamiczne eventy, świat gry żyje.

8. Brak typowych questów ''przynieś, zabij, zanieś''. 

9. WvW, walki serwerów toczące się na 4 ogromnych mapach, z zamkami, fortecami i obozami.

10. Brak typowego gameplay'u, dużo nowych. 

 

Wady:

1. Nie standardowy gameplay, może odpychać niektórych.

2. Rozgrywka jest łatwa. 

3. Optymalizacje jest średnia.

4. Brak Raidów.

5. Maksymalny lvl zdobywa się szybko.

6. Niektóre mapy mogą być nudne lub sprawiać problemy.

7. Brak ''typowego'' endgame'u. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...