Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PL/ENG] DayZ Epoch Server (1.0.5.1/125548) HIGH FPS! [REGULAR][ALWAYS DAY] Self-BB, Custom Buildings(Balota,Cherno etc), SetViewDistance, Safezones,


Artecrew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym przedstawić wam nowy serwer DayZ Epoch.


 

Nazwa: [EU] NGP Epoch Chernarus (1.0.5.1/125548) HIGH FPS! [VETERAN] Wicked AI, Self-BB, Custom Buildings, SetViewDistance, Safezones, TOW/LIFT, Snap Pro!

Ip serwera: 195.154.17.14:2302

Ilość slotów: 40

Lokalizacja: Londyn( Niedługo Niemcy)

Poziom trudności: Veteran

Hosting: GTXGaming

 

Co na serwerze?

 

Reklama w formie video:


 

Restarty co 4 godziny!

Service Points(Tankowanie na stacjach)

Debug-Monitor

Safezones( God mode, Anti-Steal)

TOW/LIFT script

Snap PRO!

Nowe budynki na przykład: Balota, NWA, Kamenka.

Self-Bloodbag

Wicked AI 2.1.4

Group Management

 

22.04.2015

Plot Management

Vector Building

Monety i Banki

Nowe pojazdy u trader'ów

Advanced Trading

Usunięta animacja handlu

Door Management

Nowy Debug Monitor

Naprawa i tankowanie na stacji paliw za monety

Nowy system Safezonów

 

 

Administracja:

NaTsu(Właściciel)

Psych0.o(Super Admin)

Hazur(Admin)

Medyk(Admin)

ItsMeM(Admin)

 

Strona internetowa:


 

TeamSpeak 3:

tsngp.pl

 

 

Co możemy zaoferować?

Duże ilości fps (Na GTX 570, i7-870, 8gb ram, mam 60-120 fps)

Dobrą zabawę i atmosferę

Dużo pojazdów

I przyjazną administrację

 

Jeszcze raz ip:

195.154.17.14:2302  

 

Serdecznie zapraszam - Właściciel NaTsu.

 

Serwer jest w budowie i dużo rzeczy można zmienić więc zapraszam do pisania na temat swoich pomysłów na serwer. Pozdrawiam  ;)

b_560_95_1.png

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...