Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]/Sprzedam czas w DarkOrbit 18lvl PL1


googlr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć chciałbym wymienić/sprzedać czas poświęcony na grę i rozwój konta na 50zł PSC/ skiny/klucze cs:go propozycje priv

 

konto:

- Serwer: Polska 1

- Statek: Goliath, Aegis, Spearhead (3 hale)
- Level: 18
- Doświadczenie: 1 mld
- Ranga: Szeregowy Podporucznik
- Punkty Rangi: 125 000
- Ilość PP: 22 (128/244 CDD)

- Pet: 15lvl
- Wyposażenie Peta: kamikaze 2lvl, naprawczy 1lvl, zbieracz surek 3lvl, zbieracz 3lvl, 4 lasery, 2 generatory, 2 mechanizmy, 2 protokoły

- Drony: 8 Irków 11 części Apis, 1 część Zeus (1 havoc) romb, ćma
- Wyposażenie: full LF3, 19 BO2, All dodatki, 58 niewidek
- Designy: Wszystkie z handlu, Spectrum, Veteran Spearhead

- Skylab: All 20 lvl.
- Fabryka High-Tech: 1 hala (344 precyzje rakiet)

- Amunicja:
- x2: 100tyś
- x3: 13 tyś
- x4: 3 tyś
- SAB: 10tyś
- RSB: 3tyś
- Amunicja Elitarna: 20 EMP, troche min i rakiet



- Dodatkowe Informacje: dron handlowy, moduł rakietowy III, Alfa 25/34, , Gamma 67/82, Zeta 100/111, Hades 3 życia 2 faza

- Czy na koncie był używany bot?: Nie

 

 

 

Mam też kod na itemki do gry Vindictus warte około 25 euro, chce klucze/skiny w cs:go warte 20euro lub psc 80zł.

 

Więcej info priv.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...