Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy serwer będzie działał dobrze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , Czy ta maszyna bedie dobra do udzwigniecia 40 graczy ?

Pamięć RAM: 
5120 MB na serwer

Liczba graczy:
40 slotów
Dysk:
BEZ LIMITÓW
Dodatki:
bukkit, minecraft_server, inne
serwer WWW "START"
Dostępne płatności:
SMS, przelew bankowy, PayPal, przelew pocztowy, Pay Safe Card

new.png

Lokalizacja: Francja

Baza danych MySQL: TAK
Wykresy obciążenia: TAK
Harmonogram zadań: TAK
Instalator modów/pluginów:TAK

Item Shop: TAK
Konta no-premium: TAK
Serwer WWW: TAK

 

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

Francja???

Chłopie ping będzie powyżej ~150 skakał i lagi mocne mimo że maszyna średnia lokalizacja daleka, odległość jaką dane muszą pokonać w 1 i drugą stronę zajmie trochę

TEMAT


 


Opublikowano

@pablos11 Ping 150? W USA co prawda są lepsze maszyny i łącze, ale na takich serwerach mam góra 100 pingu.

 

@wiadro90 jeśli uciagniesz na tej ofercie 300 osób to z przyjemnością wycaluje Ci stopy

 

Co do tematu... Brak ważnych danych, sam RAM starczy, ale procesor może być gorszych lotów. Powiedziałbym, że spokojnie utrzyma 40 osób, jeśli nie ma armii pluginow i modow.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...