Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Potrzebuje Metin2Mod PL

Polecane posty

Witam, potrzebuje Metin2Mod PL na stronie nie mogę ściągnąć to znaczy umiem wejść na adfly i przepisze ten kod obrazka ale nie chce mi sie pobrać i potem 2 raz nie moge pobrać bo trzeba 1h poczekać a już czekałem wielokrotnie i po wpisaniu kodu weryfikacyjnego zeby pobrać ale wpisuje dobrze i daje ok to nie działa i prosiłym o wrzucenie na inny hosting np. www.speedy.sh albo na zipshare tam gdzie jest darmowe pobranie + proszę o skana z góry dziekuje dam plusik

To nie miejsce na reklamę.

Pani Kasia

Wchodzisz na ad.fly, klikasz skip ad a potem na free download. Co to za filozofia?
Jestes kretynem i nie potrafisz sciagnac to ło matko, co dopiero z instalacją - to dopiero będzie czarna magia rodem z filmów SF.

asdvj.png

Wchodzisz na ad.fly, klikasz skip ad a potem na free download. Co to za filozofia?

Jestes kretynem i nie potrafisz sciagnac to ło matko, co dopiero z instalacją - to dopiero będzie czarna magia rodem z filmów SF.

Po co się wypowiadasz jeżeli nie na temat? Jesteś zwykłym idiotą że tak się wyrażę bo inaczej nazwać tego nie można.

Dla twojej świadomości umiem ściągać pliki z tej strony robię wszystko dobrze "kretynie" ale po przepisaniu kodu z obrazka gdzie dobrze przepisałem nie chce mi się ściągnąć więc proszę o użytkowników żeby mi wrzucili na inną stronę "kretynie" i nie chce cie tutaj już widzieć bo beznadziejny jesteś.

Pani Kasia

Nie działa próbowałem

Pani Kasia

Dziękuje ci bardzo! myślałem że już nikt mi nie podeśle :). Jesteś wielki :)

PS. A te virusy nie są szkodliwe ?

Dziękuje ci bardzo! myślałem że już nikt mi nie podeśle :). Jesteś wielki :)

PS. A te virusy nie są szkodliwe ?

Nie są,mod jest pakowany specjanlym programem,przez to wykrywa wirusy.

235761444056892195480.gif

ok dzieki wielkie

Pani Kasia

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...