-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
ErfortPLe
ErfortPLe
Siema!
Mam wielki problem otóż mam wielki PING!!!
Gram w gry takie jak minecraft i tak naprawde tylko w to i rozmawiam z kolegami na TeamSpeak3
I mam takie problemy ze sekunde mam ping 20 - 50 FPS
Gdy mowie na TeamSpeak 50 - 70 FPS
Wlaczam minecraft 60 - 80 FPS
Ale gdy wchodze na MultiPlayer minecraft 500 do aż 5 tysięcy !!!! to jest nie normalne...
nie wiem jaki mam powod prosze pomozcie mi poniewaz nie znam sie na tym!
Gdy gram tez w metina mam laga na ts , zacina mi kolegow nic nie dziala a po 5 minutach mam ogromny spam!
WIem ze nie wszystkie informacje potrzebne ale staralem sie jak najwiecej dac poniewaz szukalem w duzo tematach i nigdzie nie znalazlem!
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ScreenShoty @@@@@@@@@@@@@@@@
http://zapodaj.net/911860b2e8902.png.html- Ping ktory jest czasami
http://zapodaj.net/fb16bcd2ee387.png.html- Ping ktory mam bardzo czesto
Ping wysoki mam tylko czasami , raz mam 100 raz 20 a raz 10 tysiecy nawet...
Prosze o pomoc!!!!
1 odpowiedź na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.