Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Pomocy mam duzy PING (Nie wiem czy tym dział)


ErfortPLe

Pytanie

Opublikowano

Siema!

Mam wielki problem otóż mam wielki PING!!!

Gram w gry takie jak minecraft i tak naprawde tylko w to i rozmawiam z kolegami na TeamSpeak3

 

I mam takie problemy ze sekunde mam ping 20 - 50 FPS

Gdy mowie na TeamSpeak 50 - 70 FPS

Wlaczam minecraft 60 - 80 FPS

Ale gdy wchodze na MultiPlayer minecraft 500 do aż 5 tysięcy !!!! to jest nie normalne...

nie wiem jaki mam powod prosze pomozcie mi poniewaz nie znam sie na tym!

Gdy gram tez w metina mam laga na ts , zacina mi kolegow nic nie dziala a po 5 minutach mam ogromny spam!

WIem ze nie wszystkie informacje potrzebne ale staralem sie jak najwiecej dac poniewaz  szukalem w duzo tematach i nigdzie nie znalazlem!

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ScreenShoty @@@@@@@@@@@@@@@@

 

 

http://zapodaj.net/911860b2e8902.png.html- Ping ktory jest czasami

 

http://zapodaj.net/fb16bcd2ee387.png.html- Ping ktory mam bardzo czesto

 

Ping wysoki mam tylko czasami , raz mam 100 raz 20 a raz 10 tysiecy nawet... 

Prosze o pomoc!!!!

 

 

 

 

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ping zależy między innymi od internetu.

Jeżeli grasz tylko w Minecraft i siedzisz na Ts3 

to jest to wina Twojego internetu. 

Masz po prostu małą prędkość :)

1j90lz.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...