Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena konta World of Tanks


MarcinKKX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chciałbym poprosić was o wycenę tego konta.

 

WN8 - 2,4k+,ocena osobista 9.4k+,35k bitew

9mln srebra,75k wolnego expa,15,5k golda

 

10 Tiery

 

121 - 280%

113 - 282%

BC 25T - 190%

AMX 50B - 160%

E50M - 290%

E100 - 385%

Maus - 190%

VK 72.01K 

JGPZ E100 - 265%

GW E100 - 250%

FV4202 - 265%

FV215b - 295%

T110E5 - 315%

T57 HVY - 300%

T110E3 - 100%

T110E4 - 230%

Object 140 - 360%

Object 430 - 265%

T-62A - 265%

Obj. 907 

IS4 - 245%

IS7 - 300%

Obj. 263 - 270%

Obj. 268 - 280%

 

8 Tiery

 

WZ-132 - 180%

110 - 350%

AMX 13 90 - 325%

AMX 50 100 - 285%

Ru 251 - 250%

M26 Pershing - 300%

T69 - 275%

T32 - 285%

IS3 - 290%

 

Premium Tanks

 

Type 62

Type 59

PZ S35

T-25

Lowe

E25

TOG2

T23E3

T26E4 Super Pershing

T34

IS6

SU-100Y

SU-122-44

PZ.II Auf.D

Opublikowano

O co ci chodzi z tymi procentami?

 

Jak dla mnie jak byś wystawił na aukcję na alegro i ogłosił to np. Na forum gry (ale tak naprawdę to nie) to może byś dostał od 1 do 4 tysięcy zważając na to że masz sporo premek i Typa 59 no I prawie wszystkie X t. Choć myślę że byś dostał 1,5 tyś. Ale mogę się mylić

Opublikowano

z tego co mi się wydaje to procenty mają namyśli załogę na tych czołgach konto piękne i z całą pewnością pójdzie za więcej niż 1,5 tys zł ale musisz uzbroić się w cierpliwość bo nikt takich kont na co dzień nie kupuje

Opublikowano

1,5k. Type 59... Dużo bitew... dobre staty... dużo czołgów... wszystkie czołgi pod esla. ogólnie konto idealne. I to jest właśnie koks...takich graczy się ceni. Nie zakłada nowego konto, żeby mieć 4k wn8 (albo i z 5k by miał... :P skoro nooby mają po 2,5k) a takie nooby z 10 kontem mają 2,6k wn8 i będą pisać do takiego koksa 35k bitew: jestem lepszy bo mam większe wn8 (o 100 czy o 200... :D z tym, że on nie gra dla statów i jest to jego 1 konto:P)... jak widzę takie akcje to mnie trzepie :P

Opublikowano

Wątpię że ktoś da powyżej 1000. Konto bardzo dobre, ale jednak zainteresowanie zakupem niewielkie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...