Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PBE - Nowe splash Arty, przywrócenie Riven jej starego Q


Mileno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Splash'e wszystkie są ładne, ale w grze niezbyt podoba mi się Nidalee i Katarina. Ikona z Fizz'em - trochę taka jakaś 'kanciata' :huh:

Jinx, Jinx, Jinx <3 

Opublikowano

Ikony najprawdopodobniej za Nemesis Draft. Z fizzem pewnie jak ty wybierzesz komuś champa a ta druga to ilość wygranych.

 

Rito pls dajcie nowe boty końcu, bo Sony i Siona od dawna tam nie ma. ;/

Opublikowano

Czyli koniec ze skakaniem przez sciany ? 

nie.. jaki ty niekumaty..

 

Po prostu wcześniej po użyciu Q nie musiałeś używać autoataku bo automatycznie Ci go używało przez co combo robiłeś dużo szybciej i łatwiej. Byle brąz mógł burstować jak boxbox.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ten splash art Tristany to jakiś żart prawda? Przecież w porównaniu do tego obecnego, który jest piękny, ten z PBE wygląda jak wielkie i śmierdzące gówno!  o.O  -.-  :huh:

y6eft.gif

Opublikowano

Ten splash art Tristany to jakiś żart prawda? Przecież w porównaniu do tego obecnego, który jest piękny, ten z PBE wygląda jak wielkie i śmierdzące gówno!  o.O  -.-  :huh:

Tylko zobacz sobie na Visual Update Tristany, a na splash który jest teraz ze splashartem który jest na PBE. Od razu widać że kupka do kupki pasuje! ;)

­

Opublikowano

Ten splash art Tristany to jakiś żart prawda? Przecież w porównaniu do tego obecnego, który jest piękny, ten z PBE wygląda jak wielkie i śmierdzące gówno!  o.O  -.-  :huh:

 

Wygląda jak miniaturowa wersja elfki. :P Z tymi uszami. xD

Opublikowano

Ten splash art Tristany to jakiś żart prawda? Przecież w porównaniu do tego obecnego, który jest piękny, ten z PBE wygląda jak wielkie i śmierdzące gówno!  o.O  -.-  :huh:

Dokładnie + do tego niedawno był zmieniany, więc nie widzę sensu kolejnej zmiany. :huh:

736181470940422997756.png

Opublikowano

Dokładnie + do tego niedawno był zmieniany, więc nie widzę sensu kolejnej zmiany. :huh:

Jest sens zmieniania kolejny raz, ponieważ w patchu 5.2 otrzyma VU i nie ciekawie by wyglądało w grze inna postać i na splasharcie. :)

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...