Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst]Tunderek vs TeNzHasztagiem


Tunderek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie lecę pokojowo :3

 

 

Kiedy wchodze tu i patrzę co się dzieje

Niszczy mnie od środka, i zaraz ogłupieje

Nie ma na mnie takiej siły, ani takiej mocy

Zaraz zaczniesz wołać do wszystkich : Pomocy !

Tunderek Cię zjada, jedak nie odrazu połykam

Bo ty jesteś Cięki, i patrz jak ja tutaj fikam

Przez takich ja ty jeleni,schodzimy do podziemi

Twój liryczny styl rozumieją tylko głuchoniemi

Jesteś tutaj bez siły, za to ja jestem miły

Daj mi jeszczę chwilę a doprowadzę Cię do mogiły

Słaby wers z mojej strony to jest jak legenda

Patrzcie teraz w niego wlecę, niczym tupolew w drzewa

Sorki, ale dzisiaj nie wygrasz przyjacielu

Bo takiej siły jak ja mam teraz, ma tu niewilu

Propsy chłopaku za przyjęcie wyzwania ale wzamian

Kasuje Cię z historii forumowego freestyl'u.

 

Opublikowano

Nie wiem dlaczego nie "lecisz pokojowo" i sa jakies wersy wymierzone we mnie skoro to tekst, a nie diss, ale nie zostalem Ci dluzny ;)

 

 

 

Jak taran sie wpierdalam, chcec zwyciestwa czuc juz z dala,
A ja dalej wam powtarzam, ze nic mnie nie zatrzyma.
Mam dla was troche bragga, chce tak dalej napierdalac,
Najprawdziwsza prawda, nie istnieje taka sila.
Maja mnie niektorzy za debila, nic z tym nie zrobie,
Moje ego oparte na skillach, wasze nieuzasadnione.
Biore swoje moze troche stoje, na niepewnej stopie,
Prosze odejdz glabie, moge Bogiem zostac jak nie skocze.
Orzech ciezki do zgryzienia, dla nich to jest za slabe?
Zadrzy dzisiaj cala ziemia, jakbym byl Fat Manem.
Mam wszystkich rozjebac? No to wez mi daj kamien,
Innego kalibru nie trzeba, jeden juz spadl, amen.
Biore na swoje barki wiecej, niz Ci sie miesci w glowie,
Progress robie z kazdym tekstem, ty jestes mierny ziomek.
Oddech wez gleboki no i lec na dno pod wode,
Ale k***a dopiero, jak wrocisz chociaz troche.
 
W sumie masz racje, chyba czas postawic troche bardziej na tresc, a nie same rymy, bo i tak mi sie to juz nudzi troche ;)
Opublikowano

# szczerze to jakas obnizka formy chyba. Do rymow sie nie przypierdalam bo jak zwykle zgrabne i wielokrotne ale calosc mi jakos nie podchodzi, nie ma tego czegos, tego kopa a w takim temacie myslalem ze polecisz na pelnej wczucie...

 

tunderek nie wiem czy zaczynasz ale rymy wszedzie tylko pelne, postaraj sie nastepnym razem stworzyc inne i wrzucic ich wiecej niz po 2 na dwuwers. Używasz zbyt dziecinnych słów jak np fikam (to karygodne). W sumie dużo do poprawy, ćwicz. Aaa i jeszcze jedno... nie uzywaj słów które kompletnie się mijają z czymkolwiek. Jak możesz pisać że wyżucasz kogoś z forumowego freestylu skoro to nie jest freestyl? Strzał w piętę! Pisz więcej i staraj się nie popełniać takich baboli :)

 

Głos na hasza (#) 

Opublikowano

Dla mnie pierwszy tekst jakiś słabo sklejony, ale drugi też nie najlepszy, natomiast za to
 

 

Jak taran sie wpierdalam, chcec zwyciestwa czuc juz z dala,

głosuję na hasztaga.

Pojedynek wygrywa @TeNzHasztagiem ,
który zdobył 3 głosy.
Gratuluję!

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...