Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]UT FIFA 15 PC COINS - 14KK! NAJTANIEJ!


Phoenix.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: FIFA 15 PC COINS - 14KK!
Metoda kontaktu: Prywatna wiadomość na forum, GG: 48834628
Opis rzeczy: Wirtualna waluta - coinsy (monety) do gry FIFA 15 UT na PC. Ilość monet: 14kk.
Oczekiwana/oferowana cena: Nie będę ustalał konkretnego cennika, ale mogę pójść na jakąś "ugodę". Proszę o propozycje wg wzoru, np:

"Chcę 1kk, oferuję 100 zł"

Proszę jedynie o poważne propozycje, ze mną na pewno się dogadasz :)

 

Możliwa płatność:

- PayPal

 

Zdjęcia/inne informacje: W razie pytań - śmiało proszę pisać. 

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

F5.

 

U mnie kupisz 14kk taniej niż w każdym sklepie z coinsami! Zapraszam do kontaktu! :)

Mam do wydania na coinsy 50 zł. Szukam jakiejś konkretnej stronki z dobrymi ofertami : D ile jesteś mi w stanie zaoferować za 50 zł ? ^^

­

Opublikowano

Powiem szczerze :D to chyba dobra oferta lecz mam zamiar za te 40-50 zł, które tym razem przeznaczę na coinsy kupić Inieste lub Kroosa [TOTY] lecz nie wiem czy mi styknie tyle xD

­

Styknie, Kroosa TOTY właśnie sprzedaje za 1,6kk :>

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Preferuje płatność Paysafecard :/  

 

PS : Kroosa czy Inieste jesteś mi w stanie polecić ??

­

Co do PSC również możemy się dogadać.

 

Iniestą nie grałem, ale Kroos każdego longshota trafiał, no bestia niesamowita :)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Co do PSC również możemy się dogadać.

 

Iniestą nie grałem, ale Kroos każdego longshota trafiał, no bestia niesamowita :)

Tak jak wspomniałem mam do wydanie tylko 50 zł na COINSY oraz preferuję metodę płatności Paysafecard :D chciałbym w zamian otrzymać monety na Toniego Kroosa <33

­

Opublikowano

Tak jak wspomniałem mam do wydanie tylko 50 zł na COINSY oraz preferuję metodę płatności Paysafecard :D chciałbym w zamian otrzymać monety na Toniego Kroosa <33

­

Zapraszam do kontaktu :)

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...