Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Wywala po zalogowaniu - Błąd serwera - Minecraft Crash


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem z którym się nie spotkałem poraz pierwszy po zalogowanu wywala mnie i innych z gry....

 

W konsoli serwera pokazuje się taki błąd:

 

"[20:02:04] [server thread/INFO]: PansmietankaXDXD lost connection: Internal Exception: java.io.IOException: Connection reset by peer"

 

W minecraft pokazują się rużne błędy ,z 2 różne...:

 

java.lang.IllegalStateException: Player is either on another team or not on any team. Cannot remove from team 'LoLuju'.

at bac.a(SourceFile:206)
at bjb.a(SourceFile:1168)
at id.a(SourceFile:100)
at id.a(SourceFile:12)
at ej.a(SourceFile:174)
at bje.e(SourceFile:212)
at bao.p(SourceFile:1306)
at bao.ak(SourceFile:774)
at bao.f(SourceFile:728)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148)
 
Zainstalowane pluginy na serwerze: Spigot 1.7.10:
 
Plugins (62): TuxTwoLib, MyScoreboard, FrameProtect, FakeSlots, CustomServerMessages, PressurePush, SuperCensor, RandomLocationTeleporter, Vault, dynmap, AutoMessage, mcMMOChatLevel, ArmorHider, PerWorldPlugins, CombatLog, ProtocolLib, mcMMO, LevelHearts, Citizens, Jobs, WorldEdit, FarmProtect, InsaneMobs, GiveAll, Skript, TagAPI, WeaponLevels, ScoreboardStats, PermissionsEx, CommandWatcher, MyCommand, Quester, BarAPI, WorldGuard, HeadDrops, MyGuilds, iConomy, Blood, ClearLag, NametagEdit, MobHealth, Essentials, WildSkript, CompatNoCheatPlus, TreasureChest, EssentialsChat, NoCheatPlus, EssentialsSpawn, VanishNoPacket, LWC, Timeismoney, MoreSounds, PlotMe, Multiverse-Core, ChestShop, HolographicDisplays, OtherDrops, Multiverse-Inventories, MineResetLite, CommandSigns, Multiverse-Portals, AuthMe
 
W konsoli pokazuje się komunikat ,którego nie widziałem wcześniej:
 
[20:01:50] [Netty IO #1/DEBUG]: Set listener of net.minecraft.server.v1_7_R4.NetworkManager@46427ba5 to net.minecraft.server.v1_7_R4.HandshakeListener@36c3b1ac
[20:01:50] [Netty IO #1/DEBUG]: Enabled auto read
[20:01:50] [Netty IO #1/DEBUG]: Enabled auto read
[20:01:50] [Netty IO #1/DEBUG]: Set listener of net.minecraft.server.v1_7_R4.NetworkManager@46427ba5 to net.minecraft.server.v1_7_R4.PacketStatusListener@31775986
[20:01:52] [Netty IO #2/DEBUG]: Set listener of net.minecraft.server.v1_7_R4.NetworkManager@449ade36 to net.minecraft.server.v1_7_R4.HandshakeListener@1372ce6a
[20:01:52] [Netty IO #2/DEBUG]: Enabled auto read
[20:01:52] [Netty IO #2/DEBUG]: Enabled auto read
[20:01:52] [Netty IO #2/DEBUG]: Set listener of net.minecraft.server.v1_7_R4.NetworkManager@449ade36 to net.minecraft.server.v1_7_R4.LoginListener@564d9b1f
[20:01:52] [user Authenticator #3/INFO]: UUID of player LoLuju is 361300c7-6edb-3257-a4fd-ae4cefd30382
[20:01:52] [Netty IO #3/DEBUG]: Set listener of net.minecraft.server.v1_7_R4.NetworkManager@1c592f4d to net.minecraft.server.v1_7_R4.HandshakeListener@233076c5
[20:01:52] [Netty IO #3/DEBUG]: Enabled auto read
[20:01:52] [Netty IO #3/DEBUG]: Enabled auto read
[20:01:52] [Netty IO #3/DEBUG]: Set listener of net.minecraft.server.v1_7_R4.NetworkManager@1c592f4d to net.minecraft.server.v1_7_R4.LoginListener@42c5918f
[20:01:52] [server thread/DEBUG]: Set listener of net.minecraft.server.v1_7_R4.NetworkManager@449ade36 to net.minecraft.server.v1_7_R4.PlayerConnection@1f53084e
[20:01:52] [server thread/DEBUG]: Disabled auto read
[20:01:52] [Netty IO #2/DEBUG]: Enabled auto read
 
 
Myśle ,że to przez jakiś plugin tylko jaki... w błędzie widziałem coś ze scoreboard tylko jakiego pluginu?
Wolał bym nic nie wywalać od deupgrade do 1.7.10 mam takie błędy..
Proszę o pomoc nagrodze..
 
Sprawdz sam: IP : x
 
Opublikowano

Witaj, skoro wywala Ciebie i innych graczy z serwera, to najprędzej jest to spowodowane niekompatybilnymi ze sobą pluginami na serwerze. Tak w ogóle, ile dałeś do dyspozycji Ram'u dla serwera? Pytam, ponieważ mogłeś przydzielić za małą ilość GB Ram'u serwerowi. 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Lord Asasin. 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...