Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić portal między mapami?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was chciałbym zapytać się jak zrobić portal z mapy world na mape surowcowa..? za pomoca multiverse jakie to komendy...?

i drugie pytanko jaka komenda na mape globalna??? na cały świat żeby nei mogli niszczyć.

3 jaki jest plugin i premmision na zmaine w moba..? np svipa

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Portale:

 

Pierwszy portal: /mvp create nazwa_portalu1

Drugi Portal: /mvp create nazwa_portalu2

 

/mvp select nazwa_portalu1

/mvp modify dest p:nazwa_portalu2

 

Później to samo tylko na odwrót:

 

/mvp select nazwa_portalu2

/mvp modify dest p:nazwa_portalu1

Opublikowano

Portale:

 

Pierwszy portal: /mvp create nazwa_portalu1

Drugi Portal: /mvp create nazwa_portalu2

 

/mvp select nazwa_portalu1

/mvp modify dest p:nazwa_portalu2

 

Później to samo tylko na odwrót:

 

/mvp select nazwa_portalu2

/mvp modify dest p:nazwa_portalu1

dzieki

1377531174-U173186.png

Opublikowano

@Multi-Live

No niestety, ale nie można robić cuba w kształcie koła chyba, że założysz więcej cubów.

aha dzięki nie bo nie wiem jak zrobić jakąś fajną arenę na serwer freebuild.

morze masz jakiś pomysł..., a ten plugin na zmaine sie w moba no: vip jak się nazywa i premisions jak byś mugł.

1377531174-U173186.png

Opublikowano

aha dzięki nie bo nie wiem jak zrobić jakąś fajną arenę na serwer freebuild.

morze masz jakiś pomysł..., a ten plugin na zmaine sie w moba no: vip jak się nazywa i premisions jak byś mugł.

Jeśli chcesz zrobić okrągłą arenę to zrób, cub może być kwadratowy.

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/disguisecraft/ - A tutaj plugin na zmiane w moba. Jedynym problemem jest to, że plugin jest na 1.6.2.

Trzymaj jeszcze poradnik od TenStylOdLajka - http://www.mpcforum.pl/topic/765078-dl-disguisecraft-142-opis-pluginy-wyjasnienia-co-i-jak-zmiana-w-moba/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...