Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak pisać na biało ( taki tekst z konsoli )


vUq.!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak wyżej

wczoraj na meczu typek pisał coś takiego :

VAC coś tam coś tam detected, Player xxx vac detected itp

jak on to robił ? :D

ten tekst pojawiał się normalnie na czacie i był biały i nie było przed nim nicku.

Ostatnio też na jakimś tam meczu tych prosów ( nie orientuję się w tych klanach) ktoś napisał że jakiś tam typek ma bana, a tak na prawde był to fejk

Opublikowano

Podczas meczy  turniejowych mogą być jacyś admini ?? 

I co on tak po prostu dla jaj by sobie pisał po kilka razy że cheat detecded, i że jakis typek go ma ? nie sądzę xD

Opublikowano

Najprawdobniej zrobił tak

 

[Tutaj nick kolesia]:

 

 

 

 

 

 

 

[Tekst]

Opublikowano

jak wyżej

wczoraj na meczu typek pisał coś takiego :

VAC coś tam coś tam detected, Player xxx vac detected itp

jak on to robił ? :D

ten tekst pojawiał się normalnie na czacie i był biały i nie było przed nim nicku.

Ostatnio też na jakimś tam meczu tych prosów ( nie orientuję się w tych klanach) ktoś napisał że jakiś tam typek ma bana, a tak na prawde był to fejk

 

Może dostał VACa podczas meczu ?

2a0c2mq.png

Opublikowano

Może dostał VACa podczas meczu ?

No że ja na to nie wpadłem, tylko czemu go nie wywaliło i grał dalej ? ...

Jak dostanie bana to jest na czerwono

 

@SuperEzio

ale wtedy po prostu wyjdzie chyba sam tekst tak jakby bez nicku bo nick bedzie wyzej, a tam dodatkowo było to na biało napisane 

Opublikowano

Ci chodzi o ten lekko przezroczysty tekst z nickiem?
Czy ten napis vac system?
 
 
Jeżeli VAC SYSTEM to to jest zwykly bind mogę ci podesłać podobny.


[font=comic sans ms,cursive]bind "v" "say                                                                            damian5602 left the game (Vac Banned)"
[/font]

I jak użyjesz tego binda to na czacie będzie tak:


damian5602:
damian5602 left the game (Vac Banned)

Liczę na LIKE

Mój stary nick: damian5602
Nick League Of Legends: Sonaes

Opublikowano
Unknown command: [font=comic

 

 

 



jeżeli chcesz mieć binda to cały kod w konsoli jeżeli bez binda "jednorazowo"­ to:


say xD damian5602 left the game (Vac Banned)

w konsoli



 

 

a jak wpiszę tak to działa tylko że chciałbym zmienić nick i zrobić binda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...