Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie o najprzydatniejsze skrypty do BoL'a.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Tak z ciekawości pobrałem bola i chciałbym się dowiedzieć jakie są według Was najlepiej kompatybilne skrypty pod postacie : LeBlanc, Riven, Lucian. Chciałbym też się dowiedzieć jakie polecacie skrypty typowo ogólne np ja korzystam z skrypta, który ostrzega mnie przed gankiem bo zdarzy mi się nie spojrzeć na minimapę ;P. Szukam też skryptu do autolasthitowania ( sidas to posiada ale posiada tez funkcje, które niezbyt mi pasują i albo bym musiał się dowiedzieć jak go przerobić na tyle by został sam autolasthit lub znaleźć inny skrypt ). Słyszałem też o skryptach, które unikają skillshotów przeciwnika. Jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość :P. <3

Opublikowano

Freaking good evadeee - unika skillshotów np. łapa blitz'a, dzida nidalee, Q amumu itp. 

link : http://www.mediafire.com/download/4kg66zin9f5hbrb/old2dgeo.lua

 

pobierasz to i wklejasz do folderu  BoL => scripts => common

odpalasz Bola custom scripts, new scripts

kopiujesz wszystko z tąd : https://bitbucket.org/vitouch/freekings-bol-scripts/raw/master/FreakingGoodEvade.lua

i wklejasz do bola

klikasz save scripts

wpisujesz byle jaką  nazwę 

zaznaczasz ptaszkiem 

odpalasz lola i grasz

@edit: podam ci link do strony gdzie możesz szukać skryptów Tam masz napisane czy free czy vip : http://www.scriptstatus.net/

           klikasz na championa i masz liste skryptów 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nie botuje w lolu już od dawna więc proszę o zamknięcie tematu chyba, że będzie kiedykolwiek przydatny :). Z góry dziękuję  <3  <3  <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...