Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycena zestawu i ew. zakup nowego


Andre13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor:  Intel Core 2 Quad Q9550 @ 2.833 Ghz

Karta graficzna: Sapphire Radeon HD 7770 OC 1GB DDR5 Vapor-X (jeszcze ATI Radeon 4870 do wypieczenia)

RAM: 2x2GB DDR2 800(4)

MOBO: GA-EP45-UD3LR

Zasilacz: Modecom Premium 500

Obudowa: Modecom STEP 107

Dyski: 3x HDD łącznie ponad 500 GB

OS: Windows XP Home Premium SP3

 

Ile za to będzie?

Bo chiałbym kupić coś nowego.

Mam GTX 660 Ti do kupienia od kolegi za 400 zł, mógłbym dorzucić ok 500 zł do nowego zestawu.

Jakoś tu pusto...

Opublikowano

ramy : 100 zł

karta : 200zł? . 4870 za 60 zł

płyta : 150-200zł.

procek : 150-200zł

Zasilacz do wywalenia

Obudowa - 100 zł ?

System do wywalenia bo sie juz nie nadaje

Dyski to moze 150zl max

To jak dobrze pojdzie to bd miał ok 800-1000zł + 500zł

Zrozumialem ze za tą kwote bez karty bo juz kupisz oddzielnie .

http://www.morele.net/inventory/info/v1vgEi/

tu jak dozbierasz 200 zl to masz zestaw z i5 ale 4gb ramu:

http://www.morele.net/inventory/info/tEc6tV/

ramy mozesz dokupic w kazdej chwili

http://deandes.pl - strony internetowe

Opublikowano

ramy zalezy, 2gb ddr2 jakies niezle geila czy adaty kosztuja nawet 150zl za kostke

plyta 150

procek 300zl moze za tyle pojdzie, ew. jak chces zeby zeszlo szybko 200/250zl

dyski mozesz sbie zostawic, no ale powiedzmy 500gb 120zl, reszta 50 do 100

zasilacz moze 50zl jelsi ktos kupi

karta 200/250zl

obudowa 20zl

caly zestaw moze opchniesz za 800zl jak ktos glupi sie znajdzie

a karte w tej cenie bierz jak najszybciej od kolegi

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...