Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Irytująca "otoczka" po najechaniu na miniona, etc.


Paryzze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

za każdym razem jak najadę na miniona lub turreta pojawia mi się w okół nich taka kwadratowa "otoczka" z kolorem danego teamu (czerw/nieb), jest to cholernie irytujące, nie tylko ze względów estetycznych. Jak to cholerstwo naprawić? Mam to od czasu gdy nowa mapa weszła.

Opublikowano

jak sie ma kompa z betonu i drewna to co sie dziwicie? podaj procek i karte

 

i7-4790k

Asus Geforce Gtx 980

 

Skąd tobie się w ogóle k***a wzięło, że to przez komputer? 

Opublikowano

i7-4790k

Asus Geforce Gtx 980

 

Skąd tobie się w ogóle k***a wzięło, że to przez komputer? 

Naprawa plików?

Gdy włączasz launcher.

Opublikowano

Po prostu usuń w folderze z lolem plik "game"

 

Po co było się bawić z Reffboostem -_-

 

Reffboostem bawiłem się baaaaardzo długo przed nową mapą

 

 

Naprawa plików?

Gdy włączasz launcher.

 

Nic nie daje

 

 

bo mialem to tylko na slabym kompie :)

1. naprawa plikow

2. aktualizacja sterownikow

3. reinstal lola.

 

naprawa plików nic nie dała, aktualizacja sterowników nie jest możliwa (wszystkie zupdate'owane) więc zostaje tylko reinstall lola

 

spróbuję jeszcze ten plik game

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...