Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer co jakiś czas się wyłącza


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo! Mam serwer teamspeak postawiony na Ubuntu Server i co jakiś czas się wyłącza i muszę przez terminal włączać go na nowo. Co jest powodem tego dziadostwa?

Opublikowano

 

2015-01-21 15:51:26.541013|INFO |ServerLibPriv | | TeamSpeak 3 Server 3.0.11.2 (2014-12-15 14:43:52)
2015-01-21 15:51:26.541368|INFO |ServerLibPriv | | SystemInformation: Linux 2.6.32-042stab102.9 #1 SMP Fri Dec 19 20:34:40 MSK 2014 x86_64 Binary: 64bit
2015-01-21 15:51:26.593282|INFO |DatabaseQuery | | dbPlugin name: SQLite3 plugin, Version 2, ©TeamSpeak Systems GmbH
2015-01-21 15:51:26.596196|INFO |DatabaseQuery | | dbPlugin version: 3.6.21
2015-01-21 15:51:26.614301|INFO |DatabaseQuery | | checking database integrity (may take a while)
2015-01-21 15:51:26.773314|WARNING |Accounting | | Unable to find valid license key, falling back to limited functionality
2015-01-21 15:51:29.764320|INFO | | | Puzzle precompute time: 2930
2015-01-21 15:51:29.767078|INFO |FileManager | | listening on 0.0.0.0:30033
2015-01-21 15:51:30.261489|INFO |CIDRManager | | updated query_ip_whitelist ips: 127.0.0.1,
2015-01-21 15:51:30.263115|INFO |Query | | listening on 0.0.0.0:10011

 

Opublikowano

@ciegiel

2015-01-21 15:51:26.773314|WARNING |Accounting | | Unable to find valid license key, falling back to limited functionality

Jaką masz licencje serwera? Wgrywałeś jakiegoś backup'a?

Opublikowano

To mi wygląda na Licencję NPL, Tak się dzieję jeśli 2 serwery o innym IP używają tej samej licencji. Nie wiem czy ty masz Licencje NPL ale jak byś miał AAL to by wyłączyło całkowicie 2 serwer a nie wyłączało co jakiś czas jak w twoim przypadku. 

Jeśli masz licencje NPL to oznacza że ktoś tej samej używa.

Jeśli masz licencje AAL to oznacza że jest crakowana, innej opcji nie widzę.

Jeśli jestem w błędzie, i Licencja FAKTYCZNIE należy do Ciebie,  ja bym się skontaktował z Supportem TeamSpeak3, dał im Key do licencji i zapytał się o co biega :)

 

A jeśli wkupujesz serwer TS3 u jakiegoś hostingu daj mi ich namiary z chęcią ich udupię :)

 

Pozdrawiam pr0chu.

logo1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...