Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BOT Muzyczny Plugin SoundBoard (radio, mp3, youtube)


zoxovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i zapraszam do krótkiej lektury.

 

Aktualnie do wersji 3.0.13 możemy używać klawiatury w naszym cliencie ts3. Także jesteśmy zdatni tylko i wyłącznie na pliki przesłane przez FTP mowa tutaj o radiu lub plikach mp3.

 

System na którym instalowałem wtyczkę bota to Ubuntu 12.04, VPS z firmy hosteam. Działa na debianie i centosie.

 

Jeżeli po połączeniu się na serwer zdalny i fluxbox nie pokazał nam terminalu możemy go włączyć klikając prawym klawiszem na pulpit i następnie Applications -> Shells -> Bash

 

Wersję na linuxy tj.

 

64 BIT :

 

soundboard-1.0b5-linux-amd64.ts3_plugin

 

32 BIT :

 

soundboard-1.0b5-linux-x86.ts3_plugin

 

Wszelkie pytania/problemy zadawać w tym temacie, nie pomagam na pw.

 

Video w jakości 720p HD lub 1080HD :

https://www.youtube.com/watch?v=nakEaL6lKEM&feature=youtu.be '>https://www.youtube.com/watch?v=nakEaL6lKEM&feature=youtu.be 

https://www.youtube.com/watch?v=nakEaL6lKEM&feature=youtu.be

1385681103-U843596.jpg

 

Opublikowano

@UPDATE:

 

Lekki update, otrzymałem od developera wersję beta web-soundboard. Jest naprawdę cool :P

 

Nie będziemy się martwić tym, że nie możemy pisać na ts3 bo wszystko odbywa się z naszego panelu. Dam kilka screenshotów jak to wygląda.

 

Panel muzyczny jest dobry bo nie musimy wrzucać naszej muzyczki do ftp a bezpośrednią przeciągamy nasze pliki na przeglądarkę w miejsce podane tutaj :

 

B8Fy0VG.png

 

0NDu2hR.png

 

 

Panel do zarządzania muzyką :

 

 

288nnmJ.png

 

Także myślę, że będzie na co czekać :P

 

Na chwilę obecną czekam na implementację puszczania muzyki z url/spotify + rozszerzenie m3u (radia internetowe)

1385681103-U843596.jpg

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mogles podac chociasz komendy ktore pokazywales jak pisales :// 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...