Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Starożytna Masakra


Magula

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pamiętacie może Kwadratową Masakrę? Jeśli nie to przypomnę o co w niej chodzi. :)

Czyli tak: Są 2 gildie, każda ma 5 dni na przygotowanie. Podczas tych 5 dni PvP w całym świecie jest wyłączone. 

Przygotowanie: zbudowanie zamku, zrobienie sobie eq i przygotować się na wojnę!

Po 5 dniach włączamy PvP i zaczyna się Masakra! Czyli kto pierwszy kogo pokona ten wygrywa!

 

 

Jeśli ktoś chce być razem proszę to od razu pisać!

 

A teraz coś o samym serwerze:

 

Ip:37.187.24.145:29569

 

TS3: brutals.eu

Starożytna Masakra

 

- Drop ze stona.

 

-Niszczenie obsydianu oraz wody. 15%

 

- Max 2500 kratek w każdą stronę.

 

- Admini nie biorą udziału.

 

-Nether oraz End ON

 

 

Wzór aby się dostać. Podania piszemy pod tematem. Startujemy w ten piątek o godz 18:00! (23.01.2015)

 

Imię :

 

Wiek:(min 14lat)

 

Nick:

 

Staż:

 

Griefujesz?:

 

Cheatujesz?:

 

Będziesz nagrywać na serwerze?:

 

Dlaczego mamy dodać ciebie?:

 

Kontakt skype lub gg:

 

Jaka drużyna:Blue/Red

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Imię : Bartosz

Wiek:(min 14lat) 15 lat

Nick: BezimiennyGamer

Staż: W Minecrafta gram tak 3 lata

Griefujesz?: Nie

Cheatujesz?: Nie

Będziesz nagrywać na serwerze?: Może...

Dlaczego mamy dodać ciebie?: Dlaczego ja, hymm? Umiem się porozumieć z drużyną i staram się zawsze, aby moi współtowarzysze mieli miłą i przyjemną grę ze mną. Szanuję każdego przeciwnika, nawet takiego najsłabszego. Na serwerze będę grał codziennie i myślę, że moja drużyna nigdy nie będzie miała ze mną problemów. ;)

Kontakt skype lub gg: Masz mnie na skype

Jaka drużyna:Blue/Red Red czy Blue, co to za różnica. (Jednak jak muszę wybrać to wybieram RED)

 

Miłego dnia/wieczoru

Opublikowano

Dwa pytania są bez najmniejszego sensu. Oczywiste jest, że nikt na pytanie "griefujesz", czy też "cheatujesz" nie odpowie "tak". 

Po tej "wojnie" na serwerze co będzie? Koniec? Czy jakie macie plany?

343731479829004887779.png

Opublikowano

@up 

Tak wiem, że bez sensu, ale to nie ja tworzyłam wzór. :D

Co do 2 pytania. Zależy ile będzie trwała 1 edycja, po niej planujemy zrobić albo 2 Edycje Zamków, albo Surv z WL. Taki jak kiedyś :)

 

A po tych 2 edycjach podczas których Administracja będzie robić mapę i pluginy na nasz projekt systartuję. :D

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano
Imię : Mateusz

 

Wiek: 15

Nick: Soude

 

Staż: ok. 3 lata w tym przerwa na pół roku bodajże na League of Legends

 

Griefujesz?: Nie, jestem osobą która nie rozwala terenu by zdobyć troche kamienia/drewna

 

Cheatujesz?: Nie i nigdy tego nie robiłem :v

 

Będziesz nagrywać na serwerze?: Możliwe, mam kanał 49 subów

 

Dlaczego mamy dodać ciebie?: Nie jestem rage'owcem, jeśli ktoś mnie zabije/stracę cenne iteamy to nie zwyzywam każdego po kolei od matkowców* tylko zacznę je zdobywać od początku, Jestem także średnio zaawansowanym grafikiem i Malarzem z hobby, lubię się bawić klockami i budować piękne renesansowe budowle z cobbla/stone bricków i drewna, a nie obsydianowe bunkry xD

 

Kontakt skype: ldboypl

 

Jaka drużyna: wolałbym Red, ze względu na łate wyeksponowanie emblematów swojej drużyny typu róże, czerwona wełna, Redstone itp.

- i5 4460 4x3,4Ghz - 2x4GB DDR3 HyperX FURY - MSI H97 PC Mate - MSI Gaming R9 380 4GB - Corsair VS 550W - Zalman R1 White - WD Green 500GB -

- Steelseries QcK - Ozone Argon Ocelote World - Ozone Battle Strike MX - LG 29" 21:9 - Lenovo Gaming Y Headset 7.1 -

Opublikowano

Szczęście że niemiecki kończę o 17:30 , bo na start zdążę :)

- i5 4460 4x3,4Ghz - 2x4GB DDR3 HyperX FURY - MSI H97 PC Mate - MSI Gaming R9 380 4GB - Corsair VS 550W - Zalman R1 White - WD Green 500GB -

- Steelseries QcK - Ozone Argon Ocelote World - Ozone Battle Strike MX - LG 29" 21:9 - Lenovo Gaming Y Headset 7.1 -

Opublikowano

@Galador256

On nie ma być lepszy. Chodzi tu o sam tryb i współpracę. O poznanie nowych ludzi, zabawę, rywalizacje. 

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano

Z tego co widzę, to mało jest takich serwerów. :D

17abys.png              


          "Haters gonna hate hate hate hate"

Opublikowano
Imię :Konrad

 

Wiek:17 lat

 

Nick:MrRichardPL

 

Staż:Około 3lat

 

Griefujesz?:Nie

 

Cheatujesz?:Nie

 

Będziesz nagrywać na serwerze?:Nie xD nie mam odpowiedniego sprzętu

 

Dlaczego mamy dodać ciebie?:Bo lubie serwery tego typu

 

Kontakt skype lub gg:... gg:36803412

 

Jaka drużyna:Blue
Opublikowano
Imię: Maciek

Wiek: 16 lat (1998)

Nick: MrMaciox (PREMIUM + OF)

Staż: Od wersji FULL 1.0 (CZYLI Z TRZY-CZTERY LATA)

Griefujesz?: Nie

Cheatujesz?: Nie

Będziesz nagrywać na serwerze?: Mam za słabego kompa ;/

Dlaczego mamy dodać ciebie?: Bo tak xD

Kontakt skype lub gg: Na TS'ie będe cały czas. Nick taki sam jak w mc na TS'ie. Ze Skype i GG nie korzystam.

Jaka drużyna: Red

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...