Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dwie pamięci wewnętrzne i karta 16GB


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż próbując coś tam kiedyś zrobić na telefonie za pomocą ADB poprostu namieszałem i to ostro.

Otóż w telefonie mam pamięć wewnętrzną ok. 800MB i karte SD 16GB

Nie wiem jak to zrobiłem ale w tym momencie mam:

- Pamięć Wewnętrzną 800MB (tą fabryczną zwykła)

- Pamięć Wewnętrzną 1GB - znow troche namieszałem (wtf?) i teraz jest brak pamięci ale jest przycisk "Zainstaluj Karte SD" (po nacisnięciu nic sie nie dzieje)

- Karte pamięci 15GB (nie 16GB!)

 

Jest to o tyle denerwujące że kiedy próbuje zainstalować jakąkolwiek aplikacje na karte SD (np. WoT Blitz) to jest napisane że nie posiadam miejsca na karcie SD (15GB?!)

Próbowałem na wszelkie możliwe sposoby formatować karte SD, nic to nie daje

 

Formatowałem przez

- Windows

- diskpart

- MiniPartition tool

- Inny telefon z androidem

 

Naprawde próbowałem wszystkiego... pomocy!

 

Android 4.2.2

Tablet Q8H - A13 Allwinner (chiński)

Opublikowano

nie formatować partycji tylko skasować na kompie  i założyć partycje w telefonie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nie formatować partycji tylko skasować na kompie  i założyć partycje w telefonie

 

Jak założyć partycje bez CWM? (nie ma wersji na mojego tableta)

Opublikowano

qwa, człowiek 

 

skasuj partycje na kompie , załóż kartę do telefonu  to się dowiesz jak robi się partycję w telefonie, skoro nie wiesz jak i jakie partycje zrobić na kompie albo w CWM czy innym rekovery

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Czy ja nie pisałem że tworzenie, formatowanie partycji na kompie nie działa? Czy nie pisałem że na moim tablecie nie działa żadne Custom Recovery?

@Usunąłem partycje na kompie, włożyłem karte do tableta. Teraz mam tak;

 

Pamięć wewnętrzna ok 800MB

Pamięć wewnętrzna (brak???)

Karta SD 16GB

 

Sądze iż jest to spowodowane konfiguracją mojego urządzenia co do tej karty, na innych kartach jest git.

Opublikowano

no to teraz utwórz sobie partycję ( TYLKO JEDNĄ i CAŁĄ KARTĘ )  i sformatuj ją ( ext4 albo fat32 )  ),

 

powinno to samo zrobić jak tylko zamontujesz kartę pamięci , opcję ustawiania kart to chyba potrafisz poszu7kać w swoich ustawieniach

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...