Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta graficzna do 350 zł


JaAkaGadzina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chciałbym zakupić kartę graficzną do 350 zł. 

Zasilacz : Chieftec 450 w GPA-450S8

Płyta główna: Asus M5A78L-M LX

System operacyjny: win 7 64bitowy 

Procesor: AMD FX-4100 Quad Core processor 3.60 ghz

 

 

Dobrze by było gdyby karta była nowa. ;)

 

Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/karta-graficzna-afox-geforce-gt640-2gb-ddr3-128bit-i4976732791.html:) 

Opublikowano

Ta karta nie jest dobrym pomyslem. 2gb ale ddr3, no i szyna 128bit nie czynia z tego mocnej grafiki. Moze sproboj poszukac w tej cenie Geforce 560ti.

I3-4130 10GB DDR3 Geforce GTX 760 2GB GDDR5 | PS2 Fat SCPH-30004 FMCB 1.8 | PS3 Super Slim 500GB CECH-4004C | Microsoft Lumia 550

Opublikowano

Sry, z pośpiechu : P

MSI podrożało z dnia na dzień, bo na morelkach było za 370zł wczoraj.

Trudno, bierz 250 na GDDR5, chociaż jak byś te 3 dychy jeszcze wyłożył byłoby naprawdę dobrze.

Opublikowano

Dobrej karty graficznej teraz nie kupisz za tyle. Jeśli ta karta ma Ci starczyc na długo to musi kosztować z połowę całego komputera. Nie polecam wtapiac tak hajsu.

Opublikowano

Dobrej karty graficznej teraz nie kupisz za tyle. Jeśli ta karta ma Ci starczyc na długo to musi kosztować z połowę całego komputera. Nie polecam wtapiac tak hajsu.

Jest taki problem, że ja wcale nie mam karty graficznej. :(

 

Sry, z pośpiechu : P

MSI podrożało z dnia na dzień, bo na morelkach było za 370zł wczoraj.

Trudno, bierz 250 na GDDR5, chociaż jak byś te 3 dychy jeszcze wyłożył byłoby naprawdę dobrze.

 

hmm... A macie jeszcze jakies propki dot. używanych kart ? :)

 

Znalazłem taką tańszą http://www.agito.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-r7-250x-1gb-ddr5-pci-e-oem-84-974092.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=974092brać ? ;D lub http://www.camino.pl/radeon-r7-250x-1gb-hdmidvi-displayport-msi,twr,76615.html

Opublikowano

Bierz i ciesz sie komfortowa rozgrywka

 

 

bierz bo nic lepszego nie znajdziesz

 

ok tylko muszę dozbierać, czy ma jakieś znaczenie czy kupie msi, asus czy gigabyte ? :-) 

Opublikowano

bierz bo nic lepszego nie znajdziesz

Czy ja wiem, znalazłem coś takiego: http://gpuboss.com/gpus/Radeon-R7-250-vs-GeForce-GTX-560-Ti

Nie jestem fanboyem Geforce'a, ale wydaje mi się, że do 350zł jednak ten 560Ti będzie lepszym wyborem.

I3-4130 10GB DDR3 Geforce GTX 760 2GB GDDR5 | PS2 Fat SCPH-30004 FMCB 1.8 | PS3 Super Slim 500GB CECH-4004C | Microsoft Lumia 550

Opublikowano

Bałbym się tego radeona w dodatku używanego, jak mam kupywac uzywaną kartę to z bynajmniej z 3 miesięczną gwarancją. Mialem radeona 4870 uzywanego po 3 miesiącach tak z dupy się sam uszkodził. :( Mam pytanie czy r7 250x jest wydajniejsze od radeona 4870 ? :) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...