Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ogarnąć full auto poszczególnych broni? Kontrola recoilu.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Niedawno w odchłani internetu znalazłem takie gify, na których jest pokazane jaki ruch powinniśmy wykonać strzelając poszczególną bronią, aby prawidłowo ogarnąć strzelanie full auto ;)


 


f4mhVD4.gif


--------------------------------------------------------------------------------------------------


T3220ag.gif


​--------------------------------------------------------------------------------------------------


TjseDf0.gif


​--------------------------------------------------------------------------------------------------


GW87nd2.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 1t83IIQ.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


bUGPzeV.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Umj84Ly.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


XwACbSI.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


VOWhsoE.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


eOni1oE.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


fTW9H8u.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


p0DApCK.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


JOuVJxn.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


xOGypJm.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


JWakwDq.gif


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


dsCcb3E.gif


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


4ZCbYoS.gif


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


q1tQPfm.gif


 


ŹRÓDŁO : 





 


 


 


Opublikowano

Niby przydatne, no ale jak masz myszke z a4tech to się tym nie przejmujesz, klikasz opcje no-recoil w myszce i taki poradnik staje się niczym w porównaniu do myszki xD

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

@LeoWoj

Recoil training

@topic

Szczerze dla mnie to jest do dupy bo nie wiadomo z jakiej odległości to strzelać a i tak nie jest celne. xD

Ja jak strzelam jak na tym gifie to strzelam albo gdzies po bokach albo po ziemi, czasami któryś strzał poleci też w niebo. :P

Opublikowano

@LeoWoj

Recoil training

@topic

Szczerze dla mnie to jest do dupy bo nie wiadomo z jakiej odległości to strzelać a i tak nie jest celne. xD

Ja jak strzelam jak na tym gifie to strzelam albo gdzies po bokach albo po ziemi, czasami któryś strzał poleci też w niebo. :P

To zle to robisz

 

Gdyby jeszcze zrobili skrypty, które same tak ruszają myszką :D

 

Mozna samemu zrobic w ahk

4zzt3n.png

Opublikowano

Niby przydatne, no ale jak masz myszke z a4tech to się tym nie przejmujesz, klikasz opcje no-recoil w myszce i taki poradnik staje się niczym w porównaniu do myszki xD

 

Albo jak się ma aimobta xD

Wątpię, że ktoś z tego korzysta, trochę trudno to zapamiętać. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Na przykładzie z ak47 to ja strzelam tak w zależności też jaka jest odległość do przeciwnika:

-daleko wiadomo że pestkuje =)

-średni dystans po 5-6 pestek w tułów

-na blisko to celuje kolana/stopy i wale full-auto prawie zawsze wchodzi bania ;D

Co do poradnika to niby przydatne lecz wydaje mi się że każdy sobie ogarnia każdą broń na swój sposób :D

xD---Kopi_ehxepsa.png

Opublikowano

Zwyczajnie chodzi o to ze nie ma sensu ogarnac w 100% full auto bo tak czy inaczej po kilku kulkach wróg pada, wiec walenie calego magazynku mija sie z celem, wystarczy zapamietać pierwsze pociski.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Na przykładzie z ak47 to ja strzelam tak w zależności też jaka jest odległość do przeciwnika:

-daleko wiadomo że pestkuje =)

-średni dystans po 5-6 pestek w tułów

-na blisko to celuje kolana/stopy i wale full-auto prawie zawsze wchodzi bania ;D

Co do poradnika to niby przydatne lecz wydaje mi się że każdy sobie ogarnia każdą broń na swój sposób :D

Czyli wcale nie ogarniasz fullauto, zaczynasz strzelac w kolana, a celownik idzie do gory i bania wpada, ambitnie. 

 

Zwyczajnie chodzi o to ze nie ma sensu ogarnac w 100% full auto bo tak czy inaczej po kilku kulkach wróg pada, wiec walenie calego magazynku mija sie z celem, wystarczy zapamietać pierwsze pociski.

Jak Ci wyleci 3, lepiej zebys umial full auto cale. 

4zzt3n.png

Opublikowano

Czyli wcale nie ogarniasz fullauto, zaczynasz strzelac w kolana, a celownik idzie do gory i bania wpada, ambitnie. 

 

Jak Ci wyleci 3, lepiej zebys umial full auto cale. 

A gdzie ja napisałem że ogarniam full auto? Napisałem że ogarniam tą broń na swój sposób.Ambitny tok myślenia.

xD---Kopi_ehxepsa.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ciekawe czy ktoa ogarnie recoil do nageva :P

Recoil nageva na średni dystans jest łatwy do ogarniecia, ja strzelam tak samo jak bym strzelal z ak47 tylko mocniejsze te ruchy robie i wchodzą HS na luzie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...