Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zostanę administratorem, moderatorem][Poszukuje sponsora] Polski Sebek


Sztalixon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie drodzy użytkownicy!

 

Postanowiłem, że wrócę do starych czasów TS'a, dlatego oferuje się jako:

  • Administrator;
  • Moderator;
  • Technik ;
  • Organizator imprez;

Oferuje się na powyższe stanowiska, ale także poszukuję sponsora (w przypadku gdy nie znajdę zatrudnienia), który użyczy solidny serwer dla mojej osoby, która zrobi z tego serwera użytek. Zacznijmy...

Więc nazywam się Sebastian i jestem w wieku 17 lat (rocznikowo), uczę się w pierwszej klasie technikum na profilu 'technik informatyk'. Interesuje się siatkówką, pływaniem i grami komputerowymi. Przez pół roku pracowałem jako tester gier komputerowych. Mimo mojego młodego wieku, swoją karierę rozpocząłem jakieś 2 lata temu jako moderator na pewnym serwerze (nie będę reklamował bo nie chce %%%). Z czasem nabierałem doświadczenia i schemat wyglądał następująco:

 

Użytkownik - > Moderator - > Administrator -> Właściciel

 

Były właściciel opuścił serwer, dlatego trzeba było wybrać nowego. Akurat ja się nadawałem.. Dość o przeszłości, pogadajmy o przyszłości. Serwer niestety upadł, gdyż brakło nam funduszy na utrzymanie.

Więc o sobie trochę powiedziałem.

Teraz coś o moim doświadczeniu... Oceniłbym je na 9/10

Nie ma osób perfekcyjnym i każdemu się zdarzają błędy.

A więc w skrócie co potrafię:

  • Stworzyć kanał tymczasowy;    |
  • Stworzyć kanał permanentny;  | Oraz ustawić uprawnienia
  • Stworzyć rangę;                        |
  • Posiadam zaawansowaną wiedzę na temat permissions;
  • Wgrywać boty muzyczne oraz skonfigurować je;
  • Postawić serwer na VPS, skonfigurować go etc.

Według mnie są to najważniejsze rzeczy. :)

 

Po więcej informacji możecie zasięgnąć u mnie na pw...

 

 

 

Opublikowano

Mam propozycję, otworzyłem nowy TS dopiero stworzony 256 slotów publiczny nie bawem robię reklamę i zbieram administrację. Po więcej informacji zapraszam na gg: 49874482

Uczeń
Opublikowano

100% nie polecam osoby jest to oszust, kiedyś rzekomo sprzedawał licencję, a tak naprawdę robił ludzi w c**j*.

Klass Kai to może pokaż dowody a nie oskarżasz pana bez podstawnie .

579571423327107377857.png


  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

F5 

Powracam do działalności. 

Dziękuje za zniszczenie miesiąca pracy nad serwerem. 

Serwer upadł przez dzieci, które tylko DDoSować potrafią.

W półtora miesiąca- 445 rekord online. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...