Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Błąd podczas uruchamiania


dar3kdado

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, wczesniej fifa15 nromalnie dziala natomiast teraz wyskakuje blad podczas uruchamiania fifa launcher. fifa 14 normalnie dziala

wyskakuje blad program fifa launcher przestal dzialac. na dole szczegoly problemu (win7 64bit gra 2 dni temu normalnie dzialala)
Podpis problemu:
  Nazwa zdarzenia problemu: CLR20r3
  Podpis problemu: 01: fifaconfig.exe
  Podpis problemu: 02: 1.0.0.0
  Podpis problemu: 03: 53ebcf7e
  Podpis problemu: 04: fifaconfig
  Podpis problemu: 05: 1.0.0.0
  Podpis problemu: 06: 53ebcf7e
  Podpis problemu: 07: 48
  Podpis problemu: 08: 98
  Podpis problemu: 09: System.BadImageFormatException
  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3
  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
  Dodatkowe informacje 1: 9816
  Dodatkowe informacje 2: 9816eb613a03e199ce2e07ad653fd9a9
  Dodatkowe informacje 3: 3c69
  Dodatkowe informacje 4: 3c69f5b096f27eaea4dc79de542b21e9
 
Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
 
Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt
 
Opublikowano

Spróbuj ustawić aby FIFA Launcher uruchamiał się na normalnej karcie graficznej a nie na zintegrowanej. 

 

Lub:

 

Wygląda na to, że masz uszkodzony, lub brakujący font Arial.

Kliknij start i w polu 'wyszukaj programy i pliki' wpisz:

c:\windows\fonts\Arial.ttf

po czym wciśnij enter. Jeśli pojawi się komunikat z prośbą o zainstalowanie, zgódź się i zainstaluj czcionkę.

Uruchom fifę i daj znać czy wszystko ok. 

 

Opublikowano

Spróbuj Reinstall Framework'a.

 

 

 

//Edit: Lub spróbuj: 

 

wejdź w folder  FIFA 15

Następnie wejdź w folder "_Installer"

Wejdź w "directx11" , potem "redist" i zainstalować plik który się tam znajduje
Powracasz do folderu "_Installer"

Wchodzisz na "dotnet4client" , dalej "redist" i instalujesz znajdujący się tam plik

Powracasz do folderu "_Installer"

Wchodzisz na "vc" , dalej "vc2012Update3", dalej "redist" i instalujesz znajdujący się tam plik

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...