Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smite - wstęp , fabuła, jak zacząć grać oraz wyłączyć auto kupowanie.


BFHmaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej. Nie jestem orłem w grach typu moba (lol to wyjątek )

Znam już paru bogów takich jak Ares , Hades, Artemis czy Ymir.

Ale nieczaje reszty. Słyszałem ze jest coś takiego jak auto kupno przedmiotów. No ale niebede chyba korzystał z tego w rozgrywkach rankedowych ;) . I oczywyście kogo kupic i jak grać. To tyle oczekuje normalnych odp.

Opublikowano

No to tak 

Tak jest auto-kupywanie ale nie polecam korzystania z niego :D

Jak grac głupie pytanie :P masz sporo youtuberów którzy nagrywają smite i od nich możesz się trochę poduczyć :P

Polecam ci ogl tych:

-BaRRaCCuDDa,

-TydeTyme,

-DrybearGamers,

-FG3000 tylko że to są Angielscy youtuberzy 

Co do Polskich to chyba tylko polecić ci mogę Bartosha chociaż niezbyt dużo się od niego nauczysz etc najwyżej passywki/skille bogów wszystko tam w filmikach wyjaśnia ;)

A kogo kupić to już zależy odc cb ale mogę ci dać parę picków

-Anubis

-Scylla

-Loki

-Kukulkan

-Agni

-Neith

-Janus

-Ra to są postacie bardziej dla początkujących :) jeśli chcesz mogę ci wypisać ich +/- 

 

a jak wyłączyć auto-kupywanie masz podczas wybierania boga,ewentualnie podczas meczu klikasz "i" i na dole powinno być napisane w prawym dolnym rogu :D

fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

Z polaków polecam

twitch.tv/Indywidual 
twitch.tv/RawrHarper

Jedni z lepszych polskich graczy w smite.

 

A bartosha nie polecam, nic od niego się nie nauczysz poza nerdowatymi bulidami. 

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...