Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bóg] Kogo kupić na początek?


Kendy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hey tak jak w temacie . Kogo kupić na start aktualnie kupiłem Agni myślę nad Hadesem i Ullrem ( Ullrem mistrzostwa ja wbijać xD) Więc piszcie kogo jakie ma zalety i ile kosztuje . Z góry dziękuje za odp. ;)

 

 

 

 

 

Edit // jest przerwa techniczna ?? Bo na online nie można grać ( przynajmniej ja ) ;-; 

 

W komentarzach dajcie nicki . Chętnie zaproszę 

Opublikowano

Ullr dla początkującego to nie jest dobra postać, bardziej polecam Artemis. :)

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Opublikowano

Ullr dla początkującego to nie jest dobra postać, bardziej polecam Artemis. :)

Wiem może i nie jest dla początkujących ale mi sie nią dobrze i łatwo gra ;) Czytałeś temat  Zalety i ile kosztuje xD

 

Edit // Daruje już z tymi zaletami // K

 

 

@TheJeron78 i @kacpor34 podawajcie nicki w edycji to pozapraszam xD  //K

Opublikowano

Na początek to chyba Neith

+Ucieczka 
+Leczenie
+Dobitka
+Niezłe Combo stunujesz 1 potem ultem i już po przeciwniku :D
 

Kuku również może być 

+ Duży dmg.
+ 2 dobre umiejętności AoE.
+ Można łatwo uciec używając 2,
+ Im więcej many tym więcej AP ;d
 
Anubis
+ stun,spowolnienie
+Potwornie wielkie dmg - kładzie każdego, nawet najmocniejszych tanków
 

W sumie Agni na początek nie jest taki zły ;)

+Pasywka zadająca dmg co 0,5s 
+Wysokie obrażenia obszarowe
+stun
+irytujący ult :D
 
A ullur też kosa :D trudno wybrać xD!
etc mój nick to Paragonik możesz zaprosić :)
fKGsn2A.png Ada <3
Opublikowano

Teraz Neith + skorzystać można z aktualnej rotacji i Change.

Neith tez jest dobra lecz już mam 16 bogów w tym jak narazie 3,5 championa ( te pół to Apollo)
Opublikowano

W jakim sensie "Championa"?

Bogowie to są postacie czyli odpowiedniki Championów w Lolu.

W Smite to jest " Fejm " czyli poziom " sławy " Postaci co daje możliwość kupna Gold , Legendary i Diamond skinów :)

 

Aktualnie maksuje sobie Apollo i Hou Yi ;P 

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngAcristo

Przed kliknięciem "odpowiedz" przeczytaj swoje zdanie/wypowiedz jeszcze raz :)

 

 

Kup sobie Scylle,Anubis,Zeus na mida ponieważ adc już masz sporo :D

Pomogłem? Kliknij : 83ab61d98042655cm.jpg

 

 

 

Opublikowano

­Wiekszosc bogów kosztuje tylko samo, są niektóre tańsze i te nowe sa droższe zawsze.

 

Na start Ci polecam jakiegoś maga (Kukulkan, Zeus, Anubis ew Scylla lub Nu Wa) lub Artemis lub Neith ewentualnie Apollo.

Opublikowano

­Wiekszosc bogów kosztuje tylko samo, są niektóre tańsze i te nowe sa droższe zawsze.

 

Na start Ci polecam jakiegoś maga (Kukulkan, Zeus, Anubis ew Scylla lub Nu Wa) lub Artemis lub Neith ewentualnie Apollo.

Apollo jak dla mnie jest OP ostatnio gralem takiego Anubisa na 2/3 hity zabijalem, Na Nu We mam champa Ogólnie wiekszość Bogów jest za 5500 favoru i to mnie irytuje . Ostatni myślałem również nad Poseidonem. Kukulkan ma tam jedneg ulta ( jak się nie myle) dobrego . Scylla jest lepsza vs gracze na 5v5 bo na 3v3 z przeciwnej druzyny dobre Bogi i padasz non stop ( zależy od opanowania postaci) Neith spróbuję ogarnąć jeszcze. Sam Zeus też nie jest zły ;)

 

LISTA AKTUALNYCH I PRZYSZLYCH BOGOW :

 

++/- (Planowany) (Champ.) Ullr

+/- (Planowany) Change

+/- (Planowany) Hades

+/- (Planowany) Hel

+/- (Planowany)Janus ( Zbieram Favory na niego ;)

++ (Champ) Hou Yi

++ (Champ) Nu Wa

+ Apollo

+ (Pocz.) Ymir

+ (Pocz.) Neith

+ Kukulkan

+ Cupid

+ Artemis

+ (Pocz.) Thor

+ (Pocz.) Atena

+ Agni

+ (pocz.)Guan Yu

+(Pocz.) Ra

+(Pocz.) Chaac

?? Isis

 

Pocz. ( Początkowy dostany na starcie)

 

Przepraszam piszę to z telefonu i nie pamiętam każdego Boga i Champ. Więc tam gdzie są (+ , nie pamiętam, Bóg Jakiś tam) później edytuję i poprawię ;)

 

Planowany - Bóg zaplanowany do kupienia

Opublikowano

Osobiście polecam Anubis, to na nim zacząłem gre. Świetna postać, mega duży dmg, stun, po prostu maszynka do zabijania i nie jest aż tak trudny pomimo tego ,że naeży do kategorii Bardzo Trudne.

Pomogłem w grach ? w czym kolwiek daj tego like motywuje do śledzenia forum ;] 

Opublikowano

Osobiście polecam Anubis, to na nim zacząłem gre. Świetna postać, mega duży dmg, stun, po prostu maszynka do zabijania i nie jest aż tak trudny pomimo tego ,że naeży do kategorii Bardzo Trudne.

Należy do Bardzo Trudnych - Kategoria - Bardzo Trudny do zabicia :D -Kategoria- Zabijanie innych urokliwie łatwy xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...