Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Sprzedam Konto Steam i Konto Origin


TaaaZoooR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Nazwa rzeczy:

a)konto steam

b)konto origin

 

Metoda kontaktu: PW

 

Opis rzeczy:

a)konto steam założone w 2012 lub 2013, status Vac Dobry,Gry:

62814498866723489024.jpg

Wymazałem gry które były dostępne przez określony czas, oraz skróty spoza mojej biblioteki.

b)konto origin, gry:

03251187797960667155.jpg

Fifa World: wyczyszczone konto

Fifa 14: Nawet fajny składzik, z takich droższych to Di Maria, Neymar, Zielona karta Khedira.

Na koncie jest też troche kontraktów i kondycji. Z edycji digital deluxe pozostały także historyczne stroje,

natomiast fifa points wydałem i wydropiłem neymara :D

Wiem że jedyne kupione przezemnie gry to Medal of honor i fifa dlatego nie spodziewam się ogromnej ceny.


Oczekiwana/oferowana cena:

a)konto steam, cena wywoławcza:50zł

kt:120zł

b)konto origin, cena wywoławcza:10zł kt:40zł

ewentualnie wymiana na skiny cs:go

 

Płatność:

-Najlepiej PSC

-Paypal


Inne informacje:Jeśli komuś zależy możemy to załatwić przez allegro.

 

Zapraszam do licytacji i Pozdrawiam.

Opublikowano

Za konto steam, zainteresowany kontem w nfs world (60lv, dużo kaski, dobre autka, dużo power upów, troszke tych gold coinsów).

Opublikowano

Jak bym miał wybierać to bym kupił steam ... na origin się nie opłaca z powodu, że masz free gry no moze oprócz jednej (battlefieldy były za darmo) wiec nie wiem po co dodałeś origin ...

Opublikowano

Jak bym miał wybierać to bym kupił steam ... na origin się nie opłaca z powodu, że masz free gry no moze oprócz jednej (battlefieldy były za darmo) wiec nie wiem po co dodałeś origin ...

Fifa 14 i Medal of Honor nie były za free (myśle że medal of honor ma znikome znaczenie, ale jednak jest). 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...