Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ekwipunek/Bony na Server 4FunMT2 + Serdecznie zapraszam DOMINxPOMPA


dominus93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

35372785915779704255.png


Osobiście polecam klasę wojownik body bije ogromne DMG z trzystronnego cięcia z kd powtórki jest najlepszą klasą do pvp a oto Bony:


 


     HEŁM

   Hełm Śmierci:

43487752524050917172.png

     Bony 1-5

Obrażenia Umiejętności 15+

Silny przeciwko ludzion 20%

*Regeneracja PŻ 30%

     Bony 6/7

Wartość Ataku +100

Szansa na krytyczne Uderzenie:15%

     

     ZBROJA

Hwang Xen VII:

54988218376222234419.png

Wygląd Xena VII na postaci:

26193360242117312083.png

Bony 1-5

Odporność na Miecze:15%

Odporność na Broń Dwuręczną:15%

Odporność na Sztylety:15%

Odporność na Magię:15%

Odpornośc na Strzały:15% lub 15% obrażeń będzie dodanych do PŻ 

     Bony 6/7

Wartość Ataku +100

Szansa na krytyczne Uderzenie:15%

 

     BROŃ

Szeroki Miecz +0/Halabarda+0 (z IS 3 slotowe)

19456661864048542017.png

     Bony 1-5

Siła +12

Szansa na krytyczne Uderzenie:10%

Szybkość Zaklęcia +30%

Silny przeciwko Ludziom:20%

Szansa na Omdlenie/Otrucie:7/10%

     Bony 6/7

Wartość Ataku +100

Szansa na krzytyczne Uderzenie:15%

 

     KOLCZYKI

Kolczyki Krzyszt. Duszy +9

45925187381026248088.png

     Bony 1-5

Odporność na Miecze:15%

Odporność na Broń Dwuręczną:15%

Odporność na Sztylety:15%

Odporność na Strzał:15%

Silny przeciwko Ludziom:20%

     Bony 6/7

Wartość Ataku +100

Szansa na krytyczne Uderzenie:15%

 

     NASZYJNIK

Naszyj. Kryszt. Duzy +9

99144239946063956784.png

     Bony 1-5

Odporność na Miecze:15%

Odporność na Broń Dwuręczną:15%

Odporność na Sztylety:15%

Odporność na Strzały:15%

15% obrażeń będzie dodanych do PŻ

Bony 6/7

Wartość Ataku +100

Szansa na krytyczne Uderzenie:15%

 

     BRANZOLETA

Bransoleta śmierci

42908886382524846098.png

     Bony 1-5

Obrażenia Umiejętności (najlepiej 10+ , czym więcej tym lepiej)

Odporność na Miecze:15%

Odporność na Sztylety:15%

Odporność na Broń Dwuręczną:15%

     Bony 6/7

Wartość Ataku +100

Szansa na krzytyczne Uderzenie:15%

 

     BUTY

Buty Śmierci

34648490179162905880.png

Bony 1-5

Obrażenia Umiejętności (najlepiej 10+ , czym więcej tym lepiej)

Odporność na Miecze:15%

Odporność na Sztylety:15%

Odporność na Broń Dwuręczną:15%

     Bony 6/7

Wartość Ataku +100

Szansa na krzytyczne Uderzenie:15%

 

     TARCZA

Tarcze Zaklinacza +9(odp.Ninja i woj)/Tarcze Zaklinacza +9(sura i szaman)

42561713682102337202.png

     Bony 1-5

Szansa na blok Ciosów:15%

Silny przeciwko Ludziom:20&

Siła +12

Zręczność +12

Szansa na odbicie Ciosy:10%

     Bony 6-7

Wartość Ataku +100

Szansa na krytyczne Uderzenie:15%

 

BIZUTERIE ZACZYNAMY ULEPSZAĆ OD TEGO

20479548825714976231.png

 

A TARCZE ZNOWU OD TEGO

WOJ/NINJA

32259611118075553527.png

 

SURA/SZAMAN

38845001643503203995.png

 

ZASTANAWIASZ SIĘ DLACZEGO NIEMA W PORADNIKU CAŁEGO EQ ŚMIERCI? ODPOWIEDZ JEST BARDZO PROSTA:

-UŻYWANIE NP. NASZYJNIKA I KOLCZYKÓW ZWIĘKSZA NASZE DMG 

MAŁE PORÓWNANIE 

WBUDOWANE BONY ZWYKŁEGO NASZYJNIKA:

Silny przeciwko Ludziom 50%

Średnie Obrażenia 60%

Obrażenia Umiejętności 60%

WBUDOWANE BONY NSZYJNIKA ŚMIERCI:

50kk HP

WBUDOWANE BONY ZWYKŁYCH KOLCZYKÓW:

200k HP

Silny przeciwko Ludziom 60%

Odporność na Trucizny 50%

WBUDOWANE BONY KOLCZYKÓW ŚMIERCI:

50kk HP

 

TO SAMO JEST Z TARCZĄ

JAK WIDZIMY WYMIENIONE PRZEDMIOTY RÓŻNIĄ SIĘ ILOŚCIĄ DODAWANEGO HP ORAZ ZADAWANEGO DMG, ZDECYDOWANIE LEPIEJ MIEĆ WIĘCEJ DMG I ODPUŚCIĆ TROSZKĘ HP PONIEWAŻ ZABIJEMY KOGOŚ DUŻO SZYBCIEJ A HP BĘDZIEMY MIELI WYSTARCZAJĄCO MAJĄC DODATKOWO KD WITALNOŚCI +9  W NASZEJ ZBROI

 

Co do ekwipunku bez IS Kupujemy to co daje najwięcej DMG a Xena możemy sami ulepszać do broni bony mogą wyglądać nieco inaczej a mianowicie:

Obrażenia umiejętności (najlepiej ok.20+)

Silny przeciwko Ludziom 20

*Jeśli wejdzie coś w stylu kryt/siła itd to dobrze ale nie jest konieczne najważniejsze jest um i 20 luda

 

Widzisz że ludzie mają eq z IS? Nie przerażaj się pograj troszkę pokombinuj a będziesz w stanie kupić od kogoś itemy 

 

Server jest naprawdę fajny lecz nie doceniany rozwińmy go ;)

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA SERVER ABY ROZKRĘCIŁ SIĘ NA NOWO  ;)

Opublikowano

A jest tam wgl kogo bić z tego trzystronnego ? co do opisu ekwipunku, no dobrze złożony

Pomogłem w grach ? w czym kolwiek daj tego like motywuje do śledzenia forum ;] 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...