Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bład z uruchomieniem maszyny wyskakuje mi cos takiego


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 virtualBOX-Guru meditation
acritical error has oxxurred while running the virtual machine and the  machine execution has been stopped

for help please see the community section on https://www.virtualb...tualbox.org/   or  your support contract please provide the contents of the log file Vbox.log and the image file VBox.png which you can find in the c:\documents and settings\indyczek\virtualBox vMs\olemt2\logs  directory as well as a description of what you were doing when this error happened note that you can also access the above files by selecting show log from the machine menu of the main virtualbox window       


press ok if you want to power of the machine or press ignore if you want to leave it is for debugging please note that bebugging please nite that debugging requires special knowledge and tools so it is recommended to press ok now


 i jest oki i ignoruj  


zaczymuje sie pzy

updating motd:.
starting mysql:.

jak wezne ignoruj to nic nie pujdzie dalej a jak wezne oki to sie wyłonczy

 

 

 

 

pliki terenzo all

 

 
 
 
 
 
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...