Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzialność za oszukiwanie.


kontomoje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli krótko mówiąc jezeli dostalem na jakims koncie perma , a sobie stworzylem smurfa i gram nadal i uzywam czitow moge zostac poslany do sadu? czy jak wytlumaczy ktos?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie zostaniesz pozwany raczej, bo nie jesteś pierwszą osobą, ale radzę ci przestać drophackować itd.

 

Osobiście mnie by przejęła ta wiadomość i przestałbym grać, bo mają rację ale rób jak chcesz ;)

Opublikowano

za ddos juz by go mogli zglosc i bb grzywna/zawiasy/wiezienie.

Topic Ja jakoś nie wierzę w tą cała policje i riot straszenie ot co.

@@ Off Sytuacja siedzą na celi  jeden mowi ja siędze za rozboje, 2 mowi ja za zabójstwo żony, 3 za porawnie 4 mówi a ja cheatowałem w lolu :D

Jestem über alles, kurwa jak Trzecia Rzesza

Opublikowano

jeśli chcesz dalej bezkarnie grać to najlepiej zrób tak: 

 

-zmień ip (jeśli masz stałe to wymień router, ew internet na taki gdzie będziesz miał zmienne ip) 

-zformatuj dysk, a najlepiej wymień na nowy żeby nie zostały żadne informacje na temat tego co robiłeś na komputerze

-załóż nowe emaile 

-nie próbuj logować się na konta, na których grałeś w lola wcześniej

 

i ciesz się bezpieczną grą  :ninja:

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

1. Nie ddosujacych, a DDoSujacych.

2. Mieszanie czasow.

3. Mieszanie osob (nalozylismy, powtarzam)

4. Sąd nie jest wyrazem pisanym wielka litera.

Fake.

Opublikowano

Topic Ja jakoś nie wierzę w tą cała policje i riot straszenie ot co.

@@ Off Sytuacja siedzą na celi  jeden mowi ja siędze za rozboje, 2 mowi ja za zabójstwo żony, 3 za porawnie 4 mówi a ja cheatowałem w lolu :D

Nie za cheatowanie, tylko za DDoS co jest karane rzecz jasna.

­345mulx.jpg

Opublikowano

 robak3210z

co za idiota "zmien ip"

nawet jezeli masz dynamiczne ip posiadasz pewna pule z ktorej ty masz przydzielany jeden.

od twojego operatora rito jak by chcialo moglo by dostac Twoj nr. ip 

 

toć pisałem by ew. zmienić dostawcę 

 

po tym jak nie będzie się już ddosowało czy streamowało na twitchu z L# to rito raczej sie nie przysra więc po co im twoje ip? przecież nawet nie będą wiedzieli że to ta sama osoba która wcześniej dostała ten zakaz ... 

 

@topic: to do ciebie przyszło ? xD 

,,Nawet jeśli nie masz już siły, możesz nadal walczyć i osiągnąć swój cel." <3 

 

29.png

Opublikowano

Jak kiedys cos takiego dostane to bede czul sie spelniony moim czitowaniem szacun ziom :D

 

A jeszcze bardziej będziesz czuł się spełniony gdy dostaniesz pozew do sądu :D

07b0pe452q46_t.jpg

 

Pozdro dla wszystkich junglerów :*

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...