Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmiany zasięgu widzenia - 9.6


Ziółko.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Zapowiadają się spore zmiany, wszystkim czołgom lekkim zostanie dodany zasięg widzenia, natomiast każdej innej klasie czołgów zostanie on zabrany, tak to się prezentuje:

 

- Оbj 268: 400 -> 370

- Obj 263: 410 -> 390

- Obj 704: 390 -> 360

- ISU-152: 370 -> 350

- Т-34: dla stokowej wieży 240 -> 320

- SU-85B: 390 -> 310

- SU-76: 350 -> 290

- WT E-100: 420 -> 380

- WT Pz IV: 410 -> 370

- Jgpz E-100: 400 -> 390

- Rh-M WT: 400 -> 360

- Jgpantera II: 380 -> 360

- Sturer Emil: 400 -> 370

- Jgpantera: 370 -> 350

- Nashorn: 390 -> 360

- Pz.Sfl. IVc: 380 -> 340

- Marder 38T: 360 -> 320

- Marder II: 350 -> 310

- Panzerjager I: 330 -> 300

- T110E4: 400 -> 390

- T110E3: 400 -> 390

- T29: dla stokowej wieży 330 -> 350

- T40: 400 -> 310

- T67: dla stokowej wieży 350 -> 320, dla elitarnej wieży 370 -> 340

- M8A1: dla obydwu wież 370 -> 320

- T82: 370 -> 300

- AMX 50 Foch (155): 400 -> 380

- AMX 50 Foch: 390 -> 380

- ARL 44: dla stokowej wieży 320 -> 340, dla elitarnej wieży 330 -> 350

- S35 CA: 400 -> 340

- UE 57: 360 -> 320

- Renault FT AC: 330 -> 300

- FV215b (183): 400 -> 390

- Alecto: 390 -> 330

- Valentine AT: 360 -> 320

- Universal Carrier 2-pdr: 330 -> 300|

 

Cóż, teraz losy bitwy będą zależały od kilku czołgów :x 

Opublikowano

Kamperstwo się szeży(...)

żegnajcie TD I MT witajcie LT :)

Chociaż w sumie faktem jest to że jak znerfią jeszcze strzelanie to nie które czołgi będą niegrywalne. Ale szybciej się będzie wykonywać misje na LT ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...