-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
maciek300626
maciek300626
Siema. Mam spory problem z moim laptopem SAMSUNG. Kilka dni temu byłem zmuszony do przywrócenia systemu z punktu przywracania(programem recovery). Przed tą operacją komputer i gry na nim(LOL i FIFA 15) działały zadawalająco. LoL optymalnie, FIFA na niskich detalach ale płynnie.
Po postawieniu kompa na nowo, wydajnosc kompa znacznie spadła. Wszystko dłuzej się ładuje i na dodatek fps w grach znacznie w doł a także jakość i grafika w graniu(szczegolnie fifa 15) teraz nie da się w nią grać w ogóle. Co prawda przywróciłem niemal każdy program i komputer wygląda tak samo jak wcześniej.
Moje pytanie i problem: Dlaczego taki spadek wydajności? Dlaczego takie spadki w grach (w wydajności i jakości) ? Komputer jest przeczyszczony i zaktualizowany (kazdy program, dosłownie)
Mój komputer to:
Intel i5 3210m 2.5 ghz
64 bitowy system.
Win 8 4 gb ram
Karty(2): Intel HD GRAPHICS 4000 i NVIDIA GeForce GT 630M
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.