Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] AutoLogowanie Premium - AutoIn co potrzebuje i czy działa poprawnie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie używasz czasem wersji 1.8? AutoIn nie działa na 1.8...

Boże, skąd wy bierzecie ciągle tę idiotyczna ifnromację... nie wiem już który raz to czytam i który raz to piszę:

 

AutoIn działa na 1.8, nalezy tylko posiadać wersję 2.1.0 +, link: http://www.spigotmc.org/resources/auto-in.578/

Aktualizacja na 1.8 wyszła jakieś 12 godzin po wyjściu spigota na 1.8...

 

@idrakus

Wklej konfigurację i logi ze staru i logowania.

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano
 

Oto logi:

A i jeszcze dodam, że mam online mode: true

 

[19:44:46] [server thread/INFO]: [LogIt] Enabling LogIt v0.9.0

 

[AutoIn/BukkitSmerf] List of supported Auth plugins: AuthMe, LogIt, xAuth

[19:44:47] [server thread/INFO]: [AutoIn/BukkitSmerf] Found Auth plugin! Name: LogIt, Auth plugin class: Build-In

[19:44:47] [server thread/INFO]: [AutoIn/BukkitSmerf] Found minecraft server engine, version: v1_7_R1 compatibility checking...

[19:44:47] [server thread/INFO]: [AutoIn/BukkitSmerf] Plugin AutoIn enabled! Thanks for using!

    If you have any questions ask here: http://www.spigotmc.org/threads/auto-in.19040/ 

    You like this plugin? You can donate me! So I can buy more pizza and change it to code! -> http://www.spigotmc.org/threads/auto-in.19040/ 

 

 

CONFIG: 

 


Enabled: true

AutoLogin: true

ProtocolLib: true

FixedUUID: false

SkriptAPI: true

OnlineModeFix: true

MustRegister: true

ServersDown_Protect: true

ServersDown_IPCache: false

OfflineWhiteListEnabled: false

PlayerJoinEvent: LOWEST

PlayerLoginEvent: LOWEST

PlayerQuitEvent: MONITOR

LogItForceFix: true

SwitchMode: false

TryNumbers:

- 1

- 1

- 1

- 1

- 0

- 0

Exceptions:

- BukkitSmerf

EnabledLogin:

- BukkitSmerf

Messages:

  ServersDownProtect: '&cWe can''t check if you''re really premium, please use your

    password!'

  ForceRegister: |-

    &cPlease use the /register command and remember your password!

        &cYou don't need to use it, but sometimes the auth server can be broken, and then you must use the /login command or wait for someone from Mojang to fix their servers!

  SwitchModeKick: |-

    &4Sorry, we are online-mode now! Only old cracked players can join.

    &aPlease buy Minecraft if you want to play here!

  SwitchModeJoin: '&cWe are online-mode now! Only old cracked players (like you) can

    join, please buy Minecraft if you want play on this server.'

  NoAutoLogin: ''

  ServersDownIPCached: |-

    &aWe can't check if you're really premium, but last time you were, and you have the same IP!

        &aSo you don't need to use the /login command ;)

  AutoLogin: |-

    &aYou have a premium account!

        &aPremium players don't need to use any login commands! ;)

  PluginNotLoaded: |-

    &4Server isn't enabled yet!

    Try again in 5 seconds!

  ServersDownProtectNewPlayer: |-

    &4Mojang servers are down, we can't allow new players to join!

    &aPlease try again later <3!

 

Opublikowano

miałeś podać całe logi ze startu I Z LOGOWANIA.

Bo z tego co aktualnie wysłałeś, to wynika że wszystko działa i jest ok.

Więc może wyjaśnij co nie działa i jak jakim kontem wchodzisz?

Bo powinno działać normalnie, nowi gracze premium i cracked muszą się rejestrować, a po rejestracji tylko cracked muszą się logoować

 

 

 

Spróbuj użyć innego plugin.. i pozatem AutoIn nie działą jeszcze na 1.8

przeczytaj post wyżej...

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Rozumiem, że premium musi się rejestrować, a pózniej się nie musi logować? 

Tak, ale możesz to zmienić, opcja "MustRegister", zmieniasz na false, i gotowe.

Ale to może byc czasem przydatne, jak na przykład sprawdzanie premium zawiedzie bo serverki padną.

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Chyba ostatnia sprawa wiadomość:

  AutoLogin: "&aYou have a premeeium account!\n    &aPremium players don't need to use\
    \ any login commands! ;)"
 
Ciągle się odnawia i chciałbym np. [LOGOWANIE], a nie [AutoIn].
Opublikowano

 

Chyba ostatnia sprawa wiadomość:

  AutoLogin: "&aYou have a premeeium account!\n    &aPremium players don't need to use\
    \ any login commands! ;)"
 
Ciągle się odnawia i chciałbym np. [LOGOWANIE], a nie [AutoIn].

 

Jak zmieniasz wiadomość to:

- Albo rób to na wyłączonym serverze

- Albo zmień wiadomość a potem wpisz "air load" w konsolkę, i powinno ładnie zaskoczyć.

 

Tagu nie da się zmienić, Plugin jest darmowy, więc uszanujcie przynajmniej jego nazwę ;)

­

1438614356923701010629.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...