Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Metin2 Wojownik 61 poziom serwer Andros


Gość Algade

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Wojownik 61 poziom na serwerze Andros.
Metoda kontaktu: PW
Opis rzeczy: Aura m7 wir m4 berek m7, IS itp.
Oczekiwana/oferowana cena: 100 PLN do negocjacji - mPSC / PayPal / Przelew
Zdjęcia/inne informacje:

 

http://scr.hu/4grc/w4gnf
http://scr.hu/4grc/4yolb
http://scr.hu/4grc/v6380
http://scr.hu/4grc/f8r01
http://scr.hu/4grc/kzrjw
http://scr.hu/4grc/m0j3t
http://scr.hu/4grc/twsd2
http://scr.hu/4grc/cix8e
http://scr.hu/4grc/vev4q
 
Troche ItemShopu Emotikon wink
http://scr.hu/4grc/8bsh8
http://scr.hu/4grc/y59bb
http://scr.hu/4grc/i8vk4
 
Co u dozorcy?:
http://scr.hu/4grc/hosh9

Opublikowano

Nie polecam, postać kradziona więc jest ryzyko, że jeżeli ogarnięta osoba to Wam psy wjada na chate po kupieniu.  Poza tym w życiu nie dostaniesz za taką postać 100zł, maksymalnie 30.

Opublikowano

Nie polecam, postać kradziona więc jest ryzyko, że jeżeli ogarnięta osoba to Wam psy wjada na chate po kupieniu.  Poza tym w życiu nie dostaniesz za taką postać 100zł, maksymalnie 30.

 

Nic nie jest kradzione, to nie mnie tu oskarżają o kradzieże :D

Opublikowano

Nic nie jest kradzione, to nie mnie tu oskarżają o kradzieże :D

 

 

Ty może nie kradniesz, ale pomagasz MKS-owi sprzedawać skradzione konta.

Opublikowano

Ty może nie kradniesz, ale pomagasz MKS-owi sprzedawać skradzione konta.

 

Ja z MKS'em nie współpracuję.

Konta są nie od niego i na pewno nie są kradzione.

Niektórzy sprzedają różne konta za navi na różnych serwerach.

Opublikowano

Polecam! Konta nie sa kradzione bo Kirito ma to konto od miesiąca nawet pokazywał mi ssy jak metka bije w red lesie!

 

 

I na c**j kłamiesz skoro Kirito nie ma nawet klienta PL-a na swoim kompie? Złodzieju :) Nie mam zamiaru patrzeć na to jak ktoś okrada innych graczy.

Opublikowano

Dzięki za nabicie fejmu :)

Konto już poszło za 75 zł PP :)

 

Proszę o wywalenie do kosza.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...