Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Głośniki komputerowe czy Kolumny ?


Johnyy-mielony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ze względu na to że nie jestem znawcą głośników itp. rzeczy chciałbym się poradzić czy bardziej opłacalne było by kupienie głośniki 5.1 czy 2 kolumny z wbudowanym  wzmacniaczem. Co do obudowy również mam pytanie czy lepsza jest drewniana obudowa czy  plastikowa ? o.O  Mój budżet to maksymalnie 450 zł. Oczywiście sprzęt ma służyć raczej do słuchania głośnej muzyki :)

 

O to parę PRZYKŁADÓW głośników i kolumn które mnie interesują : 

 

Kolumny :

http://allegro.pl/kolumny-stx-f-200-ns-kolor-wenge-producent-i4988373261.html

http://allegro.pl/dwie-kolumny-wzmacniacz-usb-sd-mikrofon-kable-i4964854479.html

 

Głośniki :

http://allegro.pl/genius-glosniki-5-1-sw-hf5-1-4500-125w-drewno-i4917518054.html

http://allegro.pl/glosniki-logitech-surround-sound-speakers-z506-5-1-i4905958681.html

http://allegro.pl/glosniki-5-1-creative-inspire-a550-37w-rms-wys-24h-i4984940624.html

Opublikowano

Do kolumn dolicz koszt wzmacniacza, w tych pieniądzach raczej nic bardzo głośnego nie dostaniesz, bardziej jakość.

 

Z komputerówek masz 5.1 Geniusy np. 6000, 2.1 Edifiery C3. Z 2.0 świetne Microlaby Solo6C i drożej Solo7C ale je to już przyda się konkretnie rozstawić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...