Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Od majnkraftowego zera do milionera! Czyli jak zarobić grając w klocki?


Sortiq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okey zaczynamy...

 

Większość myśli, że tylko jak ma się serwer da się zarobić, ale to kiedy indziej. Dam wam 3 sposoby (będzie coraz więcej).

 

1. Sprzedawanie itemków.

 

Na niektórych serwerach, możesz sprzedać itemki, które trudno zdobyć. (np skkf, mchc i inne kupy)

Więc np tak:

[Gracz] Zenek: Sprzedam 50 koxów! /msg!!!

[Gracz] Matka: Kupie!!!

[Gracz] Zenek: ok, sprzedam za 5zl sms lub 3 zl psc ;-)

 

2. Pelerynki, premiumki i inne :P

Coraz rzadziej grasz w mc. Nie potrzebujesz pelerynki OF (która kosztuje 30zł, da się tylko kupić psc, pp i przelewem) to ją sprzedajesz. Np tak:

[Gracz] Kacper: Sprzedam pelerynke OF! 24zl sms albo 15zl psc!

Tak samo można sprzedac premke, ale za mniejszy hajs :P

 

3. No i klasyka, serwery.

 

Na serwer też trzeba trochę wydać, Ale jak macie super pomysł (nie kolejny easyhc czy inne gówno...) To będziecie mieć więcej zysków niż wydatków.

 

 

 

End. Myślę że komuś się przyda :P

 

graphic.png

Opublikowano

To ma byc poradnik? ;D

A co jak na servie bedzie zakaz sprzedazy za zl? ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...