Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

kiedy zrobią z czołgu fv4202 czołg premium 8 tieru


jozuel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"będzie jak będzie"

jak masz takie coś pisać to lepiej woóle się nie udzielaj. pytam siędlatego aby zdąrzyć wbić tą X aby potem móc zrobić tą misje na ten czołg premium, ale jeśli nic na razie nie wiadomo to mam trochę czasu :)

Opublikowano

jak masz takie coś pisać to lepiej woóle się nie udzielaj. pytam siędlatego aby zdąrzyć wbić tą X aby potem móc zrobić tą misje na ten czołg premium, ale jeśli nic na razie nie wiadomo to mam trochę czasu :)

On tylko zacytował to, co często się słyszy od "programistów" tej gry. Olewają kompletnie graczy i wolą dodawać kolejne czołgi premium niż wprowadzić to, co już powinno być zaimplementowane na starcie (Ahh, ten brak obsługi wielu rdzeni)

Spokojnie zdążysz wbić tą X, nawet dwa razy, równoczesnie z linią radziecką i niemiecką.

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Najpierw muszą się pokazać jakieś wstępne informacje co do X tierowego odpowiednika/zamiennika.

 

 

 

" Żyć chwilą, nie chwilę "

Opublikowano

Najpierw muszą się pokazać jakieś wstępne informacje co do X tierowego odpowiednika/zamiennika.

Dokładnie, tego czołgu nie dostali jeszcze nawet supertesterzy... :/

Opublikowano

On tylko zacytował to, co często się słyszy od "programistów" tej gry. Olewają kompletnie graczy i wolą dodawać kolejne czołgi premium niż wprowadzić to, co już powinno być zaimplementowane na starcie (Ahh, ten brak obsługi wielu rdzeni)

Spokojnie zdążysz wbić tą X, nawet dwa razy, równoczesnie z linią radziecką i niemiecką.

Obsługa wielu rdzeni nie pomoże mocno ze względu na np. kompletny brak fizyki po stronie klienta. Co do zarzutu z olewaniem graczy: programiści to coś zdecydowanie innego niż graficy, ludzie od balansu, marketingu i samego projektowania gry.

 

Co do tematu: HD FV4202 na VIII tier został już wymodelowany, ale nowe X nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...