Yo! Wiem, że wychodzenie z meczów nie jest w porządku, ale sam czasem muszę to zrobić chociaż nie chcę Moje pytanie brzmi: znacie jakieś "tricki", aby ominąć karę za wyjście z meczu lub ją zmniejszyć? Np. mój kolega powiedział mi, żebym odłączył kabel od neta z kompa jeśli muszę wyjść z meczu (wtedy chyba nie będzie w ogóle kary), albo na początku rundy wziąć shotguna (pewnie nie ma znaczenia jaka broń ) i je*nąć bułę dla typa z drużyny (mówił, że wtedy jest 2h bana, ale to też pewnie tak sam